Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dentysta - Katowice

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #32
    A może warto poszperać w tym temacie w Internecie? Według mnie to może być całkiem dobre rozwiązanie.

    Komentarz


    • #33
      Palewicz

      Ostatnio edytowany przez bestmark; 11.08.2018, 16:04.

      Komentarz


      • #34
        Moim zdaniem świetny gabinet stomatologiczny to . Tychy, więc nie daleko, a naprawdę warto się tam udać

        Komentarz


        • #35
          Moim zdaniem wart uwagi jest również ten Naprawdę wykonują świetną pracę

          Komentarz


          • #36
            W sumie to dużo dobrych opinii słyszałam o gabinetach Dental-Team. Na tej stronce znajdziecie ich całą ofertę na protetykę, ortodoncje, usługi stomatologiczne i jeszcze kilka innych specjalistycznych usług. Stacjonują w Katowicach więc na pewno warto zapoznać się z ich ofertą i odwiedzić ich nowoczesne gabinety

            Komentarz


            • #37
              Byłem raz w Katowicach u bardzo dobrego dentysty. Do dzisiaj tego dentystę bardzo miło wspominam. Był cudowny tak naprawdę.

              __________________________________________________ _________________________
              Ostatnio edytowany przez dariusz3328787; 23.11.2018, 08:41.

              Komentarz


              • #40
                W Katowicach nie znalazłem dla siebie miejsca na dłużej, jeśli chodzi o kompleksowe leczenie. Zamiast tego dojeżdżam do Tych, niedaleko, ale tam mam wszystko czego dusza zapragnie i dla mnie i dla dzieciaków. Jeśli chodzi o dentystę z dobrym podejściem do dzieci, to szczególnie polecam dr Martynę

                Komentarz


                • #41
                  Ech, ja Wam powiem, że z tymi dentystami to dopiero jest, dla dziecka szczególnie... Ale fakt, jak się dobrze skupi na poszukiwaniach... U nas będzie kolejna wizyta w Stomatologii Rodzinnej w Częstochowie, bo opieka tam jest na wysokim poziomie. Tutaj macie ich namiar jakby co: stomatologiarodzinna.net.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X