Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dentysta - Katowice

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dentysta - Katowice

    Czy możecie polecić jakiegoś dobrego dentystę z rejonu Katowic, Chorzowa, Bytomia itp.?

  • #2
    To są szeroko rozumiane okolice, ale mogę polecić lek. dentystę Palewicza:


    Chodzę do niego od jakiegoś czasu. Są tańsi dentyści, ale ten jest wg mnie najlepszy.
    Dużo ciekawostek jest też na jego stronie

    Komentarz


    • #3
      Typowo z Katowic czy Chorzowa nikt nie przychodzi mi do głowy, ale sama korzystam z usług dentysty w będzinie, możesz spróbować się umówić, robiłam tu między innymi kanałowe, czyli ciężki kaliber, ale jestem zadowolona

      Komentarz


      • #4
        w Katowicach polecam . Leczyłam tam zęba kanałowo i muszę przyznać, że pełen profesjonalizm

        Komentarz


        • #5
          . Myślę, że mogą pomóc.

          Komentarz


          • #6
            tyle że są z Częstochowy

            Komentarz


            • #7
              dentysta Katowice

              Ja polecam centrum stomatologii Atria - mają swoje placówki między innymi w Katowicach i Chorzowie. Wszyscy są tam bardzo dobrze wykwalifikowani i znają się na tym, co robią leczyłam u nich zęby a teraz chodzę tam na wizyty kontrolne i planuje wybielanie zębów
              Jak coś to tutaj jest do ich strony link:
              Polecam!

              Komentarz


              • #8
                W Częstochowie jest Centrum Medor, dobry stomatolog i ortodonta

                Komentarz


                • #9
                  Ja dobrego stomatologa znalazłam tutaj , byłam mega dumna z fajnego podejścia lekarzy i asystentów. Nie bałam sie i nie czułam bólu.

                  Komentarz


                  • #10
                    Mogę śmiało polecić przez Addent w Krakowie. Korzystałem z ich usług kilka miesięcy temu i jestem bardzo zadowolony. Dodatkowo mają bardzo miła obsługę.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja szukam sprawdzonego dentystę w okolicach Olkusza. Chętni poznam wasze opinie. W planach mam na razie zapisanie się na wizytę tutaj - . Czy byliście w tym miejscu?

                      Komentarz


                      • #12
                        Olkusz to nie Katowice...

                        Komentarz


                        • #13
                          Dokładnie, to nie Katowice... Poszukaj w swojej miejscowości kogoś dobrego, znajdziesz na pewno ! Wielu dobrych specjalistów mamy u siebie w Polsce !
                          ------------------------------------
                          Ostatnio edytowany przez klemmens; 31.10.2016, 11:19.

                          Komentarz


                          • #14
                            Najlepszy gabinet dentystyczny jaki znam to w Sosnowcu. Naprawili mi zęba, którego większość dentystów chciała wyrwać.

                            Komentarz


                            • #15
                              polecam centrum stomatologii Atria, mają 5 oddziałów na śląsku i super oferte.
                              , Katowice, Chorzów, Mysłowice i Siemianowice śląskie

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X