Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

LICÓWKI porcelanowe w woj. pomorskim

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • LICÓWKI porcelanowe w woj. pomorskim

    Hej!
    Bardzo proszę o polecenie dobrego gabinetu stomatologicznego gdzie robią licówki porcelanowe. Nie ukrywam - duży wydatek, duże ryzyko tak więc chciałbym, aby ktoś polecił kogoś sprawdzonego. Zależy mi na naturalnym efekcie. Pozdrawiam.

  • #2
    Proszę bardzo. Na kartuskiej i partyzantów w Gdańsku masz gabinety kryspin-dentu, wiem że robią licówki bo znajoma robiła, wyglądają bardzo ładnie więc bez obaw możesz umówić się z nimi na wizytę. Piszesz że mają być naturalne, ale to zależy na ilu zębach chcesz zrobić licówki. Znajoma miała na sześciu więc dobrali tak kolor żeby wyglądały jak jej naturalne zęby, są praktycznie nie do odróżnienia, a chyba o to Ci chodzi jeśli dobrze zrozumiałem.

    Komentarz


    • #3
      licówki pomorskie

      Też zdecydowałam się na licówki. Robiłam sześć zębów i trochę się bałam, że będzie widać, ale efekt jest super. Pani tak dobrała odcień, że są trochę bielsze niż moje naturalne, ale się zupełnie nie odróżniają od reszty. Do tego wcale nie wyszło zbyt drogo

      Komentarz


      • #4
        Przy takiej cenie powinien się postarać. Choć u nas to ok 200 250 zła za średnią odbudowę. Trzeba wiele czasu i precyzji. Czasem jednak nie da się tego osiągnąć w żaden sposób (mocne zniszczenie zęba), wtedy sugerujemy inlay porcelanowy. To plomba przygotowana w laboratorium. Wymaga dwóch wizyt w gabinecie i jest bardzo precyzyjna i wytrzymała. Koszt 1200 zł.

        Komentarz


        • #5
          Bardzo dobre licówki i w przystepnej cenie można znalezc w Gdańsku u pani doktor Eleonory Mroczkowskiej - Kuchta. Ogolnie przyjemna atmosfera tam panuje i efekty po zalozeniu licowek byly imponujace. Wogole samoocena skacze o poziom do gory gdy sie ma ładne zabki kochani, polecam, na prawde, jest to wspaniala specjalistka i ciesze sie, ze ja znalazlam.

          Komentarz


          • #6
            Dentysta w Gdyni

            Moja ciotka niedawno robiła licówki w Gdyni. Dentysta podobno bardzo delikatny i uprzejmy. Ceny chyba jak wszędzie.

            Komentarz

            Pracuję...
            X