Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

szukam ortodonty w warszawie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    A ja zapisałam moją córeczkę do Pani Sylwii Orzechowskiej z kliniki Dental-Design. Mała ma krzywe ząbki, dlatego też musi nosić aparat. Pani Sylwia ma bardzo dobre podejście do dzieci. Mała chętnie do niej chodzi. Dla mnie - jako dla rodzica ważne jest to, że Pani doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta, leczy go kompleksowo, nie ma mowy o fuszerce. Sama klinika jest naprawdę na wysokim poziomie, piękne sale, dobry sprzęt - wszystko na piątkę z plusem.

    Komentarz


    • #17
      paniczny_strach dzięki za relację. zawsze takie info sie przyda. co do innego lekarza. ja mialem podobne odczucie po wizycie w dormedzie, w dodarku robia od razu dobre pierwsze wrazenie juz od wejscia. taka czystoscia, milym usposobieniem do pacjenta
      Ostatnio edytowany przez mobi; 26.03.2013, 17:09.

      Komentarz


      • #18
        Jeśli szukacie dobrego ortodonty w Wawie to polecam dr. Widmańską z perfekt med. Jest rewelacyjnym specjalistą, przeszłam do niej od innego lekarza (trafiłam do niej z polecenia) i nie zamieniłabym na żadnego innego. Wiem jak trudno trafić na dobrych stomatologów, dlatego tu piszę.

        Komentarz


        • #19
          Zamieszczone przez mobi Zobacz posta
          paniczny_strach dzięki za relację. zawsze takie info sie przyda. co do innego lekarza. ja mialam podobne odczucie po wizycie w dormedzie, w dodarku robia od razu dobre pierwsze wrazenie juz od wejscia. taka czystoscia, milym usposobieniem do pacjenta
          Prawda, ładnie tam jest już od wejścia nie pomyślałam, że będę z chęcią doi dentysty przychodzić

          Komentarz


          • #20
            ja bym nie pomyslal ze moje dziecko z taka chce checia bedzie chodzic do ortodonty, ale jak widac swojego lekarza p.Mazura polubiło od razu
            Ostatnio edytowany przez mobi; 26.03.2013, 17:10.

            Komentarz


            • #21
              Zamieszczone przez marina Zobacz posta
              Mnie prowadzi dr Monika Walerzak z face clinic, od 11 miesięcy noszę aparat. Całkiem dobrze się nam ze sobą współpracuje, pani Monika jest staranna, rzeczowa i profesjonalna. To godna zaufania i polecenia ortodonta. Klinika mieści się na ul Łuczek 4.
              Marina
              Ja też bym poleciła ją jako ortodontkę

              Komentarz


              • #22
                Ja byłem kilka razy w Martomedica i wydaje mi się że są ok. i na niezłym poziomie. Zanim przystąpią do pracy tłumaczą co będą robić i zawsze chcą na wszystko zgodę, więc nie tak że muszą coś dodatkowo zrobić i to robią ściągając kasę, tylko wpierw mówią że to i to wypadałoby zrobić, mówią ile to kosztuje i pytają czy klient się na to decyduje. Jak dla mnie warto tam zajrzeć.

                Komentarz


                • #23
                  Kawałek pod Warszawą, w Pruszkowie jest klinka Dental-Design Jaworska. Tam mają świetnego ortodontę. Chodzę tam z córką (6 lat) - zakładamy aparat. Leczymy się u Pani Orzechowskiej i uważam, że to bardzo kompetentna kobieta, a do tego również mega komunikatywna. Ceny nie są jakieś wygórowane, a klinika jest naprawdę wysokich lotów.

                  Komentarz


                  • #24
                    Ja z dzieciakami chodzę do studia uśmiechu mm dent na ul. grochowskiej 56. Kilka lat szukałem dobrego dentysty znajomi polecił mi to miejsce. Mają super ofertę dla rodzin a szczególnie dobrze zajmują się maluchami.

                    Szczerze polecam - szczególnie Panią doktor Iwonę.

                    informacje kontaktowe macie na stronie:

                    Komentarz


                    • #25
                      Witam, chciałem jeszcze raz polecić Dormed jako świetne miejsce dla wszystkich, którzy szukają miejsca przyjaznego dzieciom. Moje pociechy bały się jak ognia, a teraz chodzą chętnie i nawet nie marudzą

                      Komentarz


                      • #26
                        - sa naprawde dobrzy

                        Komentarz


                        • #27
                          a był ktoś kiedyś u ortodonty państwowo, czy wszyscy do prywatnych?

                          Komentarz


                          • #28
                            Ja jak ktoś wyżej też polecam Dental-Design. Ja chodzę z moją córką do Pani Sylwii Orzechowskiej. W gabinetach mają najnowsze sprzęty, także tutaj pełen profesjonalizm. Ortodoncja odbywa się według najnowocześniejszych metod światowych. No i co również ważne bardzo miła obsługa i świetny kontakt z dziećmi ma ta Pani, także serdecznie polecam ją każdemu

                            Komentarz


                            • #29
                              dobrze wiedzieć, a czy korzystał ktoś z Was ze stomatologii w medicoverze? W pracy mamy propozycję pakietu zdrowotnego medicover i zastanawiam się, a przyznaję, że to kluczowa dla mnie usługa.

                              Komentarz


                              • #30
                                Ja chyba nigdy nie poszłam do dentysty na nfz... Zanim bym się doczekała wizyty, to wszystkie zęby by mi wypadły :-/
                                Jeśli chodzi o dobrego ortodontę, to ma szeroko rozbudowane usługi z zakresu ortodoncji, ceny mają znośne, lekarzy świetnych, no i profesjonalny sprzęt.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X