Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Program usprawniający pracę stomatologa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Program usprawniający pracę stomatologa

    Witajcie! mam pytanko do Was odnośnie oszczędności w Waszych gabinetach . Jakie programy macie które usprawniają Wasza pracę oraz kontakt z pacjentem i całą ich obsługą ? Zastanawiam się nad tym czy nie wykupić czegoś takiego do swojego gabinetu ponoć jest to fajna sprawa , jak uważacie ? czytałam że taki jest bardzo przydatny i niesie wiele oszczędności

  • #2
    Dobry ani program

    Trzeba szukać , ale da się znaleźć dobry program po niskiej cenie. Mi się udało.

    Komentarz


    • #3
      Niezły ten program. Testowałem i musze polecić !

      Komentarz


      • #4
        Ja bym ten temat zostawił jakiemuś specjaliście. Wydaje mi się, że jest to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie

        Komentarz


        • #5
          W dzisiejszych czasach jest niesamowicie dużo takich programów. I bardzo dobrze! Pamiętam jak mój dziadek, musiał spędzać tyle czasu na prowadzeniu dokumentacji, że zawsze chodził zdenerwowany. Fajne opcje ma też Sama jak najszybciej poszukałabym dobrego programu do siebie, bo bardzo nie lubię tak marnować czasu.

          Komentarz


          • #6
            Jeśli chodzi o kontakt z pacjentami, generalnie cały proces rejestracji to tutaj najlepiej sprawdzi się aplikacja medidesk, można o niej poczytać na stronie, jest tu też dostępne bezpłatne demo - . W skrócie jest to bardzo intuicyjne narzędzie, skupia się na poprawie komunikacji na kanale rejestracja - pacjent oraz zwiększa przychody placówek poprzez możliwość oddzwaniania do pacjentów (w ramach aplikacji), którzy się rozłączyli lub nie dodzwonili do placówki.

            Komentarz

            Pracuję...
            X