Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki monitoring do gabinetu stomatologicznego - korytarz

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki monitoring do gabinetu stomatologicznego - korytarz

    Jaki monitoring polecacie do gabinetu stomatologicznego? Chodzi o kwestie bezpieczeństwa.

  • #2
    Z tego co wiem, to obecnie nie montuje się w zasadzie nic innego jak kamery IP. Fakt, jest to droższa technologia, ale kompatybilna ze współczesnymi systemami bezpieczeństwa. Poza tym technologia IP zapewni lepszą jakość.
    W sprzedaży cały czas są również kamery analogowe, które też się sprawdzą, są przy tym tańsze. Decyzja należy więc do Ciebie.
    Tutaj we wpisie: masz dokładny opis na co należy zwracać uwagę przy zakupie.

    Komentarz


    • #3
      Ciekawe propozycje dajecie. Właśnie ostatnio szukałem jakiegoś monitoringu do swojego gabinetu stomatologicznego !

      Komentarz


      • #4
        Ja kupiłem zestaw dwóch kamerek HD w rozdz 720p ir20m. Jak dla mnie wystarczająco by monitorować korytarz.

        Komentarz


        • #5
          Monitoring to poważna inwestycja. Pamiętam, ile mnie kosztowały te kamery. Wzięłam pożyczkę, aby to jakoś przetrwać. Sprawdź na tej stronie:

          Komentarz


          • #6
            Ogólnie myślę, że monitoring to dobra forma ochrony, dlatego warto w niego zainwestować. Chociaż przydałaby się również osoba, która na bieżąco kontroluje to, co się dzieje na kamerach, nie sądzicie?

            Komentarz


            • #7
              że monitoring to dobra forma ochrony...
              _____________
              and definition
              - free movies online

              Komentarz


              • #8
                Super sprawa na monitoring, dobra opcja !

                Komentarz


                • #9
                  Monitoring bardzo ułatwia pracę, a do tego skutecznie dba o bezpieczeństwo, dlatego warto go mieć. Moja znajoma w swoim gabinecie montowała coś takiego Ważne aby zestaw był praktyczny i dostosowany do naszych potrzeb, użytku dziennego.

                  Komentarz


                  • #10
                    Z tego co się orientuję to monitoring w korytarzu gabinetu dentystycznego jest złamaniem prawa , ale na szczęście ta ustawa wchodzi pod koniec maja to masz czas na usunięcie go

                    __________________________________________________ _____

                    Komentarz


                    • #11
                      Inwestycja w monitoring zawsze jest bardzo trudnym wyborem. Znam ludzi co zainwestowały w monitoring nawet 10 000 złoty.

                      _______________________________________________

                      Komentarz


                      • #12
                        Na pewno w tym temacie znajdą się porady w Internecie. Wystarczy trochę poszperać...

                        Komentarz


                        • #13
                          No akurat jeżeli chodzi o różne kamery to nie jest trudne coś znaleźć czy wybrać. Zazwyczaj dobrze jest by jakaś firma się tym zajęła. Ale np. można też kupić taki czujnik gazu usypiającego. ;p

                          Komentarz


                          • #14
                            Moim zdaniem zawsze powinien być najlepszy monitoring jaki tylko jest możliwy. Nawet jakby to kosztowało bardzo dużo pieniędzy.

                            __________________________________________________ ______________________________

                            Komentarz


                            • #15
                              Zgadzam się, że na monitoringu nie warto oszczędzać. Jakby nie patrzeć, ma on nas chronić przed kradzieżą i innymi zniszczeniami. Siostra montowała dyskretne kamery w swoim gabinecie kosmetycznym i kosztowało ją to kilka tysięcy. Możesz spróbować wziąć je w leasingu lub pożyczyć parę stówek przez internet. Koszt się zwróci a bezpieczeństwo jest chyba najważniejsze. Pozdrawiam

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X