Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dobry sprzęt

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dobry sprzęt

    Witam wszystkich.
    W związku ze zmianą dostawcy materiałów wypełnieniowych przeszukałem internet i znalazłem . Pasuję mi tutaj, że zamówienia można składać całą dobę telefonicznie. Zainteresował mnie też kompozyt mikrohybrydowy Esthetic . Prosiłbym o opinie. Ceny mi odpowiadają i chętnie bym się skusił.

  • #2
    Myślę, że to świetny sprzęt, tylko oczywiście po dłuższym czasie rdzewieje, a wtedy można użyć np. produktów firmy

    Komentarz


    • #3
      Uważam, że jest dobry

      Myślę, że to świetny sprzęt, tylko oczywiście po dłuższym czasie rdzewieje, a wtedy można użyć np. produktów firmy

      Komentarz


      • #4
        Sklepy z materiałami i sprzętem stomatologicznym, to stomatolodzy raczej znają. Nie znają może możliwości kupienia profesjonalnej wagi, czy różnych wag. Zobaczcie na

        Komentarz


        • #5
          sprzęt do zakupienia

          Dzień dobry, wraz z mężem jesteśmy w trakcie zakładania swojego własnego gabinetu stomatologicznego w Bratoszewicach. Z uwagi na to, że nie stać nas na całkowicie nowy, fabryczny sprzęt, poszukujemy produktów typu . Czy ktoś z Państwa chciałby może sprzedać, bądź może polecić jakąś inną stronę na której mogłabym coś znaleźć ?

          Komentarz


          • #6
            Witajcie faktycznie na stronie , która przedstawiłeś jest na prawdę bardzo dobrej jakości sprzęt. Z takim najlepiej sie pracuje i dodatkowo można do takie specjalisty iść ze spokojna głową, że za kilka dni nie trzeba będzie wracać bo wszystko będzie dobrze.

            Komentarz


            • #7
              Moim zdaniem każdy gabinet ma swoich sprawdzonych dostawców, inaczej by to nie funkcjonowało

              Komentarz


              • #8
                dobry sklep medyczny

                Swego czasu korzystałam dość często z ofert sklepu medycznego Mają oni dość duży wybór różnego rodzaju sprzętu i elementów wyposażenia gabinetu lekarskiego. Bardzo szybka dostawa kurierem i pomocne biuro obsługi klienta w razie jakichkolwiek pytań

                Komentarz


                • #9
                  Polecam sklep co kolega wyżej. Bardzo prodesjonalne usługi

                  Komentarz


                  • #10
                    Sklep z implantami zębowymi oraz łącznikami i śrubkami, a także kluczami za pomocą, których można je zainstalować. Ostatnio została wykonana strona polskiego oddziału Firmy, działającej w Grecji, która się zajmuje właśnie sprzedażą wymienionych produktów.

                    Komentarz


                    • #11
                      Witam

                      Widzę, że sklepy ogłaszają się tutaj udając polecenia

                      Ja polecam Implant Dental New Wave

                      Pracuję w tej firmie jako doradca sprzedaży i jeżeli coś Państwa zainteresuje z naszego asortymentu proszę o kontakt pod numerem 605-310-113.

                      Komentarz


                      • #12
                        Nie koniecznie udają polecenia. Z reguły na forum są to zadowoleni klienci, którzy polecają dobrą i fachową firmę.

                        Komentarz


                        • #13
                          bardzo dobrze, że powstała taka baza zaufanych sklepów, myślę, że to może być bardzo użyteczne
                          bez powodu chyba ludzie o tym nie piszą, może część z tych wypowiedzi to i w jakimś stopniu reklama, ale wątpię że wszystkie - wy nigdy nie wypowiadaliście się pochlebnie na temat żadnego sklepu czy usługi?
                          a jak komuś będzie akurat potrzebny taki sklep to ma w czym wybierać.

                          a skoro już tu jestem to również polecę sklep z którego ja zamawiałam i byłam szczerze zadowolona

                          i mam nadzieję, że kiedyś się komuś przyda

                          Komentarz


                          • #14
                            fajne to napewno chyba sobie zakupie
                            Ostatnio edytowany przez magdda338; 13.01.2017, 16:12.

                            Komentarz


                            • #15
                              dobry sprzęt

                              myślę że bez dobrego sprzętu żaden gabinet dentystyczny nie może funkcjonować, podobnie z akcesoriami, jeśli o nie chodzi to kupuję z solomedica i nie chcę zmieniać, ale jeśli chodzi o sprzęt, to chętnie sprawdzę Wasze oferty

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X