Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Okulary lupowe z przylbicą dla stomatologów i protetyków

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Okulary lupowe z przylbicą dla stomatologów i protetyków

  Witam. Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości lup i pomocy optycznych znanej firmy niemieckiej Eschenbach. Nasz oferta dotyczy Okularów lupowych z przyłbicą idealnych do pracy dla stomatologów i protetyków. Okulary są bardzo wygodne, lekkie co zmniejsza zmęczenie podczas długich godzin pracy. Szerokie pole widzenia daje użytkownikowi duży komfort oraz możliwość patrzenia na dalsze odległości.
  Przyłbica zamontowana na lekkich zaczepach wyposażona w folię ochronną zapewnia higieniczną pracę stomtologom i protetykom. Chroni przed opiłkami i zapobiega zakażeniom.
  W odróżnieniu od klasycznych przyłbic w okularach lupowych jest możliwość regulacji odległości roboczej od 40cm do 60 cm odrębnie dla każdego oka z zachowaniem pełnej ostrości widzenia (regulacja pokrętłem). Posiadają znormowany rozstaw źrenic 60-68 mm.
  Okulary działają jak lupa jasnego pola (zapewnia doskonałe odwzorowanie obrazu nawet przy niezbyt dobrym oświetleniu). Posiadają bezuciskową, regulowaną gumkę montowaną w zakończeniach zauszników, dzięki niej nie ślizgają się w czasie użytkowania, zapewniając komfort i lepsze dopasowanie.
  Okulary odporne na zarysowania dzięki powłoce PXM. Powiększają obraz 2.1x.
  Produkt został sprawdzony przez na stomatologów i cieszy się dużym uznaniem.
  Więcej informacji w naszym sklepie internetowym Dobrelupy.pl
Pracuję...
X