Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

BEZPŁATNE oprogramowanie dla gabinetów stomatologicznych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • BEZPŁATNE oprogramowanie dla gabinetów stomatologicznych

    Zapraszam do testowania pierwszej DARMOWEJ aplikacji dla gabinetów stomatologicznych Dentalist24.



    Przede wszystkim, Dentalist24 jest pierwszą darmową aplikacją dedykowaną gabinetom stomatologicznym z tak szerokimi możliwościami Po drugie, aplikacja umożliwia dodatkowo aktywację kont pacjentów w systemie, rezerwacje wizyt online i promocję gabinetu. Prosta obsługa ,sprawny kontakt i pomoc na stronie gwarantują skuteczną pracę z programem. Pragniemy także stale podnosić poziom świadczonych usług wobec czego chętnie zapoznamy się z Państwa uwagami i sugestiami odnoście działania i funkcjonalności aplikacji Dentalist24.

    Załączone pliki

  • #2
    Jak coś jest bezpłatne to wiadomo jakie jest. Niestety za dobre rzeczy, trzeba zapłacić. U nas w gabinecie zainwestowali w nowe oprogramowanie od Pro-Project i mimo wstępnych obaw, uważam, że to była bardzo dobra decyzja. Teraz wszystko idzie sprawniej i bez problemowo. Wcześniej bywało różnie.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez AndrzejKu Zobacz posta
      Jak coś jest bezpłatne to wiadomo jakie jest. Niestety za dobre rzeczy, trzeba zapłacić. U nas w gabinecie zainwestowali w nowe oprogramowanie od Pro-Project i mimo wstępnych obaw, uważam, że to była bardzo dobra decyzja. Teraz wszystko idzie sprawniej i bez problemowo. Wcześniej bywało różnie.
      A czy mógłbyś coś więcej napisać o tym oprogramowaniu? Jak ono działa i od jak dawna je macie? Co to za firma, która je sprzedaje?
      Z góry dzięki za info.
      Ostatnio edytowany przez Manczyk; 12.12.2013, 15:57.

      Komentarz


      • #4
        Pro-Project to polska firma, w sumie na naszym rynku działa już od ładnych kilkunastu lat. Co do samego oprogramowania, ja je mam od dwóch lat. To, co jest dla mnie bardzo istotne i dzięki czemu zaoszczędzamy dużo czasu to zgromadzenie w jednym miejscu całej dokumentacji. Już nam się papiery nie walają po gabinecie, to naprawdę pomaga zwłaszcza jak ma się dużo pacjentów. Przecież nie jest się w stanie zapamiętać schorzeń każdego z nich. Na ich stronie możesz sobie zobaczyć, jak to mniej więcej wygląda i działa.

        Komentarz


        • #5
          A analizę sprzętu rentgenowskiego jak robisz? też za pomocą oprogramowania, czy też może wykorzystystujesz do tego fantomy? Zastanawiam się na ile ta automatyczna analiza jest wiarygodna...

          Komentarz


          • #6
            Możesz analizy aparatury rentgenowskiej wykonać sam. Ja mam zestaw fantomów Pro Dent CT - testy wykonuje sam, sam też je ocenima (nie jest tol trudne, do zestawu masz dołączoną instrukcję, jak wykonac test i jak zapisać jego wyniki).
            Tutaj masz dokładne info z jakich elementów się składa: .

            Komentarz


            • #7
              rtg

              rtg philips mozna zakupic w . Sa naprawde dobrej jakosci, poza tym w avek maja atrakcyjne ceny

              Komentarz


              • #8
                Co do samego oprogramowania, ja je mam od dwóch lat. To, co jest dla mnie bardzo istotne i dzięki czemu zaoszczędzamy dużo czasu to zgromadzenie w jednym miejscu całej dokumentacji. Już nam się papiery nie walają po gabinecie, to naprawdę pomaga zwłaszcza jak ma się dużo pacjentów. Przecież nie jest się w stanie zapamiętać schorzeń każdego z nich. Na ich stronie możesz sobie zobaczyć, jak to mniej więcej wygląda i działa.

                Komentarz


                • #9
                  urzadzenie

                  co do oprogramowania to niestety nie jestem w stanie pomoc. Jednak jesli chodzi o oczyszczanie narzedzi chirurgicznych to w tele- i radiotechnicznym mozna zakupic dobry sprzet. Maja tam urzedzenia ultradzwiekowe, ktore swietnie czyszcza a przy tym sa energooszczedne i ekologiczne. Maja do tego wszystkie niezbedne certyfikaty

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X