Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Program prodentis dla gabinetów stomatologicznych

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Program prodentis dla gabinetów stomatologicznych

  PROGRAM PRODENTIS DLA GABINETÓW STOMATOLOGICZNYCH
  Program ProDentis pozwala na zarządzanie całym gabinetem od strony medycznej (posiada także specjalistyczną kartę ortodontyczną i analizy cefalometryczne) recepcyjnej (terminarz rezerwacji, rozliczenia, obsługa drukarki fiskalnej) i administracyjnej.

  Wykorzystanie programu ProDentis pozwala na maksymalne uproszczenie pracy z pacjentem i prowadzenie dokumentacji, a także zapewnia szybki dostęp do wszystkich ważnych danych o pacjencie, w tym karty choroby a także zdjęć rtg, cyfrowych, a nawet filmów z kamery wewnątrzustnej lub innych źródeł VIDEO.

  Główne funkcje programu to m.in.:
  - prowadzenie kartotek pacjentów wraz z dokumentacją wejściową
  - ewidencję zabiegów poprzez graficzny diagram uzębienia. Do wyboru 3 diagramy uzębienia: naturalny, schematyczny połówkowy.
  - karty specjalistyczne: ortodontyczna z analizami cefalometrycznymi oraz karta periodontologiczna
  - tworzenie planów leczenia, wywiadu lekarskiego, zleceń protetycznych - Komunikacja z programem Protetis - elektroniczna wymiana zleceń z pracownią - jedyne takie rozwiązanie w Polsce!!!
  - archiwizacja zdjęć cyfrowych, zdjęć RVG z radiografii i VIDEO – każdy pacjent dysponuje własnym, uporządkowanym katalogiem zdjęć. Zaawansowane narzędzia przeglądania i obróbki zdjęć
  - doskonałą komunikacja miedzy gabinetem a recepcją – wymiana informacji o pacjentach oczekujących na wizytę, wysokości rozliczenia za wizytę
  - rozliczenie wizyty bezpośrednio (ewidencja wpłaty) lub za pośrednictwem faktury, rachunku, paragonu fiskalnego – współpraca z drukarką fiskalną. Lista dłużników.
  - raport kasowy – uwzględniający wszystkie dokonywane wpłaty z podziałem na formę płatności (gotówka, karta płatnicza itp.)
  - prowadzenie terminarza wizyt w postaci grafika (każdy lekarz ma zdefiniowane godziny przyjęć) Grafik można podzielić na lekarzy bądź miejsca (fotele)
  - komunikacja e-mail i SMS z pacjentem – wysyłanie przypomnień o zbliżającej się wizycie
  - system komunikacji wewnątrzgabinetowej – ALARMY oraz Komunikator
  - system lojalnościowy i polityka rabatowa
  - szczegółowe statystyki pozwalające na generowanie raportów medycznych i finansowych kliniki
  - magazyn – ewidencjonowanie zużycia materiałów i leków oraz kontrola ich stanu
  - szablony dokumentów – tworzenie własnych szablonów zaświadczeń, oświadczeń, itp.
  - terminarz rezerwacji online pozwala pacjentowi na samodzielne umówienie terminu wizyty o dowolnej godzinie i z dowolnego miejsca.

  Zaletą programu jest doskonała praca w sieci komputerowej, dzięki czemu z programu jednocześnie może korzystać cały personel kliniki – lekarze, recepcja czy manager. Dodatkowo podział programu na 3 moduły: Gabinet lekarski, Recepcją oraz Administracja pozwala dopasować program dla małych i dużych gabinetów.

  Wykorzystanie programu ProDentis w codziennej pracy niezwykle porządkuje wszystkie czynności i gwarantuje porządek prowadzenia dokumentacji medycznej oraz finansów kliniki.

  W obecnych czasach trudno już sobie wyobrazić pracę gabinetów i klinik stomatologicznych bez takich zaawansowanych systemów jak program ProDentis.
  Zapraszam do odwiedzania naszej strony internetowej: , na której można dowiedzieć się czegoś więcej na temat programu ProDentis.

 • #2
  nice post----

  Komentarz

  Pracuję...
  X