Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kredyt i leasing na gabinet. Ogranicz koszty o 15%, rozwijając swój biznes medyczny.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kredyt i leasing na gabinet. Ogranicz koszty o 15%, rozwijając swój biznes medyczny.

    Wyobraź sobie, że przychody w Twojej firmie zwiększają się, a pacjenci doceniają Cię, nie tylko za to, że pomagasz im jeszcze skuteczniej, ale też za warunki, w jakich ich przyjmujesz.

    Do tego potrzebny jest dodatkowy lub nowy sprzęt. Często też remont lokalu i oprogramowanie ułatwiające rejestrację i kontakt z pacjentami.

    Skoro tutaj jesteś, to pewnie szukasz też odpowiedzi, jak te inwestycje sfinansować?
    Pozwól, że Ci podpowiem. Jesteś w dobrej sytuacji. Dlaczego? Bo jesteś przedstawicielem zawodu, którego banki i firmy leasingowe cenią i wyróżniają. Dlatego możesz skorzystać z ich atrakcyjniejszych ofert przygotowanych specjalnie dla lekarzy, stomatologów.

    Ale tutaj UWAGA!: nie możesz zdecydować się na każdą ofertę zaproponowaną przez sprzedawcę. Musisz wybrać tą, która nie wygeneruje dodatkowych kosztów, a pozwoli Ci jeszcze zmniejszyć obciążenia podatkowe. Ale to nie wszystko - powinieneś też negocjować z instytucją finansującą najkorzystniejsze dla siebie warunki.

    Tylko skąd mam wiedzieć, co jest lepsze w mojej sytuacji: leasing? Leasing operacyjny? A może kredyt lub pożyczka leasingowa? - pytasz. Pozwól sobie pomóc.

    Jestem doradcą finansowym, specjalizuję się w obsłudze rynku medycznego. Doradzę Ci, jak forma finansowania będzie najlepsza dla Ciebie. Pokażę, jak możesz zaoszczędzić 15%, rozwijając gabinet lub przychodnię. Wynegocjuję najkorzystniejsze warunki umowy.
    To wszystko w jednym miejscu – u Ciebie w firmie lub w moim biurze – w Krakowie.
    Wystarczy, że napiszesz maila na adres [email]jerzy.kwiecinski@zdrowefinanse.info[/email] lub zadzwonisz pod numer: 504 196 540.

    Zobacz też mój serwis, gdzie zamieszczam bezpłatne porady finansowe i księgowe –

    Jeśli zamierzasz więc zainwestować w rozwój swojego biznesu medycznego, by przynosił jeszcze więcej zysków – skontaktuj się. Zaoszczędzisz swój czas i nerwy, a zyskasz bezpłatne doradztwo w wyborze odpowiedniego finansowania.

    Napisz proszę, jakiej porady potrzebujesz.
    Jerzy Kwieciński
    [email]jerzy.kwiecinski@zdrowefinanse.info[/email]
    tel. 504 196 540




    oferta szczegółowa

    Współpracuję z kilkudziesięcioma bankami, firmami leasingowymi i faktorowymi.

    Zobacz, co możesz sfinansować leasingiem:
    - unity stomatologiczne,
    - urządzenia diagnostyczne,
    - aparaty pomiarowe,
    - sprzęt laboratoryjny,
    - sprzęt chirurgiczny, stoły chirurgiczne,
    - lasery
    - inne.

    A kredytem:
    - dowolny cel.


    Kto może skorzystać:
    - lekarz stomatolog, technik stomatologiczny – prowadzący działalność gospodarczą, NZOZ i inne podmioty medyczne
    Również nowopowstałe firmy.


    Formalności:
    To zależy od instytucji i produktu finansowego.
    Ale na pewno trzeba przygotować:
    - wypis z rejestru działalności lub z KRS,
    - REGON,
    - NIP,
    - dokument potwierdzający uprawnienia do prowadzenia działalności medycznej,
    - dowód osobisty i w przypadku sp. cywilnej – jej umowa;
    oraz (opcjonalnie)
    - dokumenty finansowe (bilans za ostatni rok lub wydruk z ksiąg bądź PIT),
    - wyciąg z banku
    - deklaracje VAT 7,
    - zaświadczenia o niezaleganiu w US i ZUS.


    Co jeszcze możesz sfinansować, korzystając z mojego bezpłatnego doradztwa?
    - komputery, laptopy, oprogramowanie,
    - samochód,
    - inne urządzenia, maszyny,
    - mieszkanie, lokal.

    Pamiętaj, inwestując w rozwój swojego biznesu, nie tylko możesz zwiększyć swoje przychody, ale też ograniczysz koszty.

    Napisz mi proszę, jakie są Twoje największe koszty:
    Jerzy Kwieciński
    [email]jerzy.kwiecinski@zdrowefinanse.info[/email]
    tel. 504 196 540
Pracuję...
X