Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Leczenie kanałowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Leczenie kanałowe

    Przez jakiś czas mieszkałem i pracowałem w UK. Zaniedbałem swoje uzębienie - tam usługi stomatologiczne są bardzo drogie... Znacie jakiegoś dobrego stomatologa w Szczecinie (oczywiście prywatnie, bo państwowo to chyba się nie doczekam). Mam problem związany z ubytkami oraz paradontozą (krwawiącymi dziąsłami).

  • #2
    Mam to samo

    Podpisuję się pod słowami przedmówcy (?) - też chciałbym skorzystać tanio z usług stomatologa w Szczecinie lub Szczecinku. Jestem tu tymczasowo i zależy mi na szybkim załatwieniu sprawy

    Komentarz


    • #3
      To naprawdę zaniedbałeś swoje uzębienie ! Niestety ale o zęby trzeba dbać ponieważ potem bardzo ciężko jest wyleczyć nieładne zęby...
      Wiem to również ze swego doświadczenia. Obecnie staram się jednak regularnie chodzić na wizyty.
      Polecam zdecydować się na profesjonalną klinikę ponieważ dzięki temu masz pewność, że ubytki w zębach zostaną wyleczone profesjonalnie a założone plomby będą najwyższej jakości. Nie musisz potem obawiać się o to, że wypadną co niestety w przypadku tych gorszych może zdarzyć się w najmniej spodziewanym momencie.
      Sama jestem ze Szczecina i w naszym mieście najlepszą kliniką stomatologiczną jest klinika Wejt & Tawakol , która znajduje się na ulicy Emilii Plater (tutaj jest ich strona: gdzie można się zapoznać z ofertą).
      Mają bardzo szeroki zakres usług tak więc powinni Ci skutecznie pomóc. Pozdrawiam.

      Komentarz


      • #4
        Powiem, ze leczenie kanałowe zęba to nic przyjemnego. Mam nadzieję, że nie będę musiał się nigdy takiemu leczeniu poddawać.

        Komentarz


        • #5
          O matko leczenie kanałowe najgorsza opcja z możliwych.

          Komentarz


          • #6
            kanalowe

            czemu najgorsza z molziwych opcji ? przeciez ono wgl nie boli jak masz znieczulenie to najmocniejsze oczywiście potem po leceniu mozesz czuć tylko lekki dyskomfort jak kanały będą już wypełnione , wtedy się czuje jakby tam w srodku bylo wszytsko nadwyręzone

            Komentarz


            • #7
              Wolisz tanio, czy dobrze? Leczenie kanałowe nie jest wcale taką prostą sprawą.

              Komentarz


              • #8
                Na krwawienie z dziąseł polecam parodontax, na początku mycia zębów bardzo niedobre ale z czasem już nie czuć tego smaku. A co do kanałowego to jestem zdania, że lepiej to wytrwać i mieć swój ząb jeżeli jest jeszcze do uratowania. Właśnie mam leczoną dwójkę kanałowo i już jest bardzo dobrze.

                Komentarz

                Pracuję...
                X