Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

szukam pomocy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • szukam pomocy

    Witam serdecznie,

    może opiszę po kolei o co mi chodzi.. Konkretnie szukam lekarza, który podjąłby się walki z moimi zębami w ramach eksperymentu/reklamy. Mam 25 lat a to co mam w buzi jest straszne. Staram się na bieżąco odwiedzać dentystę, ale wiadomo jakie wiążą się z tym koszty. Utrzymuje się samodzielnie więc tymbardziej jest to dla mnie trudne. Dlatego szukam kogoś kto mógłby to zrobić po najmniejszej linii oporu, może w ramach reklamy (zdjęcia przed i po) czy coś takiego.. nie wiem czy są takie przypadki, ale po prostu nie wiem gdzie szukać pomocy.. Nie wiem za co zostałam pokarana takimi zębami, ale dbam o higienę jak potrafię a ciągle coś jest nie tak. Pomijając, że górne jedynki mam ogromne + diastemę, większość zębów które mam wyleczone są to zęby po leczeniu kanałowym, a ciągle coś się dzieje.. Teraz jestem na etapie zakładania koronki na dolną dwójkę, ponieważ złamał mi się kanałowo leczony ząb.. Znów to koszt 700 zł i po prostu nie mam już na to wszystko sił.. Marzę już nawet nie o pięknym białym uśmiechu, a po prostu o normalnych zębach, bo odbiera mi to 90% pewności siebie i wiary w swoje możliwości..

    Może nie jest to miejsce na którym powinnam pisać, ale może ktoś jest w stanie pomóc? coś polecić?

  • #2
    Allecoudent

    Polecam bardzo mocno chirurga twarzowo szczękowego Doni Allecou, co prawda z Poznania, ale prawdziwy specjalista -

    Komentarz


    • #3
      Ja polecam stomatologa są naprawdę dobrzy, a na ich stronie możesz poczytać czym dokładnie się zajmują
      Ostatnio edytowany przez ewelina70; 05.02.2016, 11:45.

      Komentarz

      Pracuję...
      X