Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Błagam o pomoc! Mam wielki problem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Błagam o pomoc! Mam wielki problem

    Mam 28 lat i do niedawna a dokładnie do sierpnia zeszłego roku byłam pogodną, wesołą osobą, pełną życia. Niestety stała się dla mnie tragedia, której nie mogę zrozumieć. Otóż w czerwcu zeszłego roku wyleczyłam wszystkie zęby, byłam zadowolona ze swojego uzębienia.Nie mam pojęcia dlaczego to zrobiłam ale zepsułam sobie zęby i dziąsła. Nie mogę normalnie funkcjonować, nie mogę zjeść ponieważ resztki jedzenia dostają się pod dziąsĺa.Dodatkowo pieką mnie i czuję że niedługo sobie z tym nie poradzę. Miałam zawsze zadbane zęby i nie miałam nigdy problemów z dziąsłami. Boję się że ten dyskomfort nie minie i wykończy mogę psychicznie. Zęby są bardzo ważne a ją czuje że nieodwracalnie się skrzywdziłam i moje życie zniszczyłam. W dzieciństwie tak dz 20roku życia dużo cierpiałam ok 8 lat cieszyłam się tym co osiągnełam. Teraz to co czuje w buzi nie daje mi spokoju. Od pół roku przeżywamdepresję związaną z co czuje. Straciłam wiele pieniędzy nerwów i pomału niszcze sobie życie choć tak naprawdę tylko 8 lat mogłam się nim cieszyć. Proszę o pomoc o fachowe podejście, lekarza z powołaniem, który zechce pomóc kobiecie której żyć już się nie chce prze te zęby. Zapłacę duże pieniądze byle tylko normalnie żyć. To nie jest koniec mojego problemu ale to opowiem jeśli znajdzie się pomocna dłoń. Mam nadzie sięję, że znajdzie się ktoś kto pomoże mi wrócić do normalnego życia. Odwdzięczę się z całego serca. Proszę bo nie chce zepsuć sobie życia mojemu synkowi i mojej chorej mamie. Dodam jeszcze że mimo tego iż unikam słodkich kaśnych i dbam o buzię to i tak smak jaki mam przeraża mnie dodatkowo robi mi się coś jak początki leukoplakii błona śluzowa na policzkach zmętniała ja się wykończę. Pomóżcie mój nr tel. 691680851

  • #2
    Jak mamy Ci pomóc ?




    ________________________________

    Komentarz


    • #3
      Idź się lecz, dosłownie

      Komentarz


      • #4
        hmm dziwny post jak ktoś ma Ci pomóc ? jeżeli potrzebujesz porozmawiać to idź do psychologa w przeciwnym wypadku jeżeli na prawdę potrzebujesz pomocy to może rozwazysz wizytę u... Dentysty???

        --

        Komentarz

        Pracuję...
        X