Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PILNE!!!-ocena zdjęcia RTG siódemki u góry

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • PILNE!!!-ocena zdjęcia RTG siódemki u góry

    WItam

    Zaczeło sie w weekend.Ostry ból,nie mogłam spać, jeść.Pulsujący bół.Od czasu do czasu bardzo bolał na zimneWiec zaraz zadzwoniłam do Pani stomatolog.Najpierw badała ktory ząb mnie boli,bo ja czułam ze nr 6 (mimo,ze miałam leczone kanałowo ale nie u niej).Podmuchiwała jakims zimnym powietrzem i bolał.Okazało sie jednak, ze ząb nr 7-zapalenie miazgi.Pani nie zaprponowała znieczulenia,wierciła wierciła i dojechała chyba do nerwu bo zabolało,powiedziała jeszcze troszkę i potem dała trutkę.Mam byc za 2 tyg. bo ma jakis wyjazd...Kazała zrobić RTG zęba nr 6 i 7.
    Nr 6 wydaje mi sie ze mialam leczoono w zeszłym roku-chyba, pamietam,ze igiełkami coś wyciągała,ze bolało bardzo to wszystkoI teraz znów nr 7 eh:/Wtedy tez miałam zapalenie miazgi.

    Moje pytania to:

    Chyba nic sie nie stanie jak trutka bedzie 2 tygodnie?

    Czy mozliwe jest ze jak Pani dała trutkę to ten ząb mnie nawet nie bolał?Moze minimalnie od czasu do czasu dziwne uczucie??Moze juz wycierpiałam sie przez weekend i dał na luz ten ząb?No bo chyba trutka zadziałala,mimo ze ząb z nią nie bolał?kiedyś jak mialam trutkę w zębie(własnie w zebie nr 6 to błupało jak nie wiem co, przez klika godzin)???

    Kolejna sprawa,coś dziwnego widzę na zdjęciu,dziwnie krzywa kość.CO to moze byc?Chciałabym załączyć zdjecie RTG ale nie wiem jak zrobić to zeby było widac?Ciągle jest mało czytelne.Mam skan ale nie wiem co zrobić????

    Prosze odpiszcie.Wizyte mam dopiero 27 lutego a chciałabym to z kimś skonsultowacBęde wdzięczna
Pracuję...
X