Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zęby u 17 msc dziecka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zęby u 17 msc dziecka

    Witam, mojej 17 miesiecznej corce wyszla tylko jedna gorna dwojka, czy to mozliwe? Po tej jednej dwojce wyszly dwie czwórki na dole. Ta druga dwojka narazie sie nie pokazuje.Czy ta druga dwojka sama sie przebije? Czy bedzie konieczny jakis zabieg?

  • #2
    A była pani już z córką u dentysty? Warto się przejść zaraz jak ząbki zaczynają się przebijać, to wtedy lekarz może od razu zareagować jesli dzieje się coś niepokojącego. Jeśli nie byłyscie to ja bym się przeszła dla pewności - prawdopodobnie lekarz uspokoi i powie, że to normalne, ale jeśli zauważyłby, że coś jest nie tak, to na pewno podpowie, jak zareagować w takiej sytuacji. Wiem, że dzieciom takze w razie konieczności wykonuje się zdjęcia RTG. One mogą pokazać czy przykładowo w dziąśle jest ząbek czy go nie ma. Nie wiem czy u takich maluszków już się je robi, ale u kilkulatków na pewno. Z doświadczenia polecam serdecznie panią Olgę ze Scandinavian Clinic w Krakowie. Bardzo dobra specjalistka, a do tego ma fantastyczne podejście do takich maluchów. Na pewno dobrze oceni sytuację i bedzie pani spokojniejsza Powodzenia!

    Komentarz

    Pracuję...
    X