Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ropień

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ropień

    Witam! Mam pytanie do Specjalistów... Czy możliwe jest, aby w ciągu 1,5 roku ropień zęba wystąpił aż 3 razy? . Dbam o higienę jamy ustnej, regularnie chodzę do stomatologa.... Ponad tydzień temu wypadło mi wypełnienie z dolnej 5 . Zaraz na drugi dzień zadzwoniłam umówić się na wizytę u dentysty , ale niestety był na urlopie. Tydzień temu w czwartek ząb strasznie zaczął boleć, pulsujący ból , którego nie można było znieść W piątek pojawiła się opuchlizna , a musiałam na wizytę czekać do poniedziałku. AKurat tak się przytrafiło,że miałam opakowanie Clindamycinu, które zaczełam jeść. miałam nadzieje,że coś pomoże. W poniedziałek na wizycie mój stomatolog rozciął mi dziąsło i założył sączek, ale niestety powiedziano mi ,że ząb do wyrwania . Czy to możliwe ,żeby ropień zrobił się z powodu złego leczenia zęba? WYpełnienie w tym zębie wypadało juz 2 razy ... Czy leczenie kanałowe nie zawsze wystarcza?. Kiedy konieczne jest rozcinanie dziąsła. ? . Już kiedyś miałam podobną sytuacje ok rok temu. Ale leczenie kanałowe pomogło...
    Proszę mi wybaczyć, jeśli troszkę namieszałam, ale mam tyle pytań, a poza tym jestem tu 1 raz.
Pracuję...
X