Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

pomoc!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • pomoc!

    bardzo proszę o pomoc,
    jestem na 3 roku stomatologii i nie czuje sie tu dobrze, nie ciesze sie jak kolezanki idac na zajecia zwiazane z zawodem, bardzo sie boje opracowaywac czy szlifowac zeby, dodam ze jesli chodzi o teorie jestem dobra studentka wszystko zdane w 1 terminie ale...nie ma wybitnych zdolnosci manualnych, nie umiem rysowac czy rzezbic, boje sie ze nie nadaje sie do tego zawodu ze nie poradze sobie np: na protetyce ktora dopiero zaczynam. zastnawiam sie bardzo nad wzieciem dziekanki i pojsciem na lekarski, byc moze na 1 rok... co o tym sadzicie? bardzo prosze o pomoc !

  • #2
    witaj

    Skoro nie czujesz się dobrze w tym zawodzie, to nie widzę innego wyjścia jak zrezygnować. ale i tak długo "wytrzymałaś" na stomatologii. Ja np skończyłam technikę dentystyczną z dużą satysfakcją,ale byłam zmuszona zrezygnować z tego zawodu bo jest dla mnie za ciężki- wymaga za dużo wyrzeczeń. Obecnie jestem asystą dentystyczną i czuję się spełniona w tym zawodzie. A ty skoro już teraz czujesz że to "nie to" , to-moim daniem- nie ma sensu marnować kolejnych 2 lat, tylko zmienić kierunek studiów. Takie jest moje zdanie a co ty zrobisz, to już zależy od ciebie. Życze wszystkiego dobrego

    Komentarz

    Pracuję...
    X