Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie otworzyć rachunek firmowy?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gdzie otworzyć rachunek firmowy?

    W jakim banku najlepiej otworzyć rachunek firmowy? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał? Będę wdzięczny za pomoc i sugestie w tym zakresie... za ewentualne podpowiedzi.

  • #2
    Idź tam gdzie mają tanio lub za free. Wychodzę z założenia, że bank powinien jeszcze mi płacić, że trzymam u niego swoje miliony, a nie odwrotnie
    W końcu może na nich zarabiać. A jak się przegląda takie rankingi jak ten - to nie mam złudzeń, że decyzja o założeniu konta w smart banku była trafna.

    Komentarz


    • #3
      Jest wiele ciekawych rachunków bankowych z których warto skorzystać ! Osobiście polecam ING !

      Komentarz


      • #4
        ja mam w Deutsche bank ale najlepiej poszukać żebyś miał darmowo

        Komentarz


        • #5
          To ja polecam IDEA Bank. Mam już od dłuższego czasu i na nic nie narzekam.

          Komentarz


          • #6
            Jeśli ktoś by się zastanawial to aktualne porównanie na ten miesiąc znajduje sie na tej stronie:


            W tym momencie najlepsze oferfty mają:
            Idea bank ( niemniej tego banku nie polecam z uwagi na problemy z dodzwonieniem sie na infolinię)
            Alior bank
            Deutsche bank
            Nest bank - nie jest to żaden nowy bank tylko smart bank zmienił nazwę

            Komentarz


            • #7
              A ja polecam rachunek założyć w Bank Millenium. Mają dobrą ofertę - poczytaj.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez miloasz Zobacz posta
                J
                Nest bank - nie jest to żaden nowy bank tylko smart bank zmienił nazwę
                Zgadza się, konta zostały poporstu przeniesione i zmienił się Brand, ale są takie same zasady, a nawet lepsze jest kilka rzeczy, bo są darmowe wpłatomaty Euronetu i budują oddziały.

                W Nest Bank konto jest darmowe zarówno osobiste jak i firmowe i nie ma warunków. Mi się podoba ten bank, zobaczymy czy utrzymają je na dłużej.


                Komentarz

                Pracuję...
                X