Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Usługa wykupu faktur z długimi termnami płatności

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Usługa wykupu faktur z długimi termnami płatności

    W związku z tym, że niektórzy kontrahenci ociągają się z płatnościami za faktury - zastanawiam się jak rozwiązać ten problem. Może faktoring lub wykup faktur? Ktoś już to przerabiał?

  • #2
    A czy przypadkiem faktoring i skup faktur to nie jest ta sama usługa??
    W obu przypadkach firma pośrednicząca wykupi fakturę pod warunkiem, że nie będzie ona przeterminowana. Bo wtedy to raczej dział windykacji się tym zajmuje niż faktoring.
    O koszt wykupu faktury proponuję jeszcze dopytać tutaj - oni obsługują w szczególności mikro, małe i średnie firmy.

    Komentarz


    • #3
      Proponuję skorzystanie z programu do fakturowania . Jest niezwykle prosty w obsłudze, za to bardzo funkcjonalny. I jedną z jego funkcji jest monitoring faktur, aż po windykację. Program posiada funkcję profesjonalnej windykacji online. Myślę, że to powinno wystarczyć, by nierzetelni płatnicy trzymali się terminów.

      Komentarz


      • #4
        Mnie klienci również bardzo często proszą o wystawienie faktur z odroczonym terminem, jeśli się nie zgadzam to rezygnują ze współpracy. Dlatego zaczęłam korzystać z faktoringu Idea Money, co rozwiązało ten problem

        Komentarz


        • #5
          W wielu przypadkach oraz sytuacjach, faktoring to dobra alternatywa z jakiej warto skorzystać. Oczywiście pamiętajmy o kilku kwestiach związanych z przedawnieniem takich zobowiązań.

          Komentarz

          Pracuję...
          X