Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Biuro matrymonialne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Biuro matrymonialne

    Słyszeliście o czymś takim jak ? Jeśli nie to zajrzyjcie na ten portal dla singli i znajdźcie miłość swojego życia !

  • #2
    W sieci jest wiele portali dla singli, może czasami warto z nich skorzystać?

    Komentarz


    • #3
      Ja tam nic nie mam do takich miejsc. Większość osób tam zapisujących się szuka po prostu swojej drugiej połówki i nie ma nic w tym złego. Sama zastanawiałam się nad zapisaniem do jednak nie było to konieczne, dlugo po rozstaniu nie musiałam czekać na nowego chłopaka

      Komentarz


      • #4
        Takie biuro to całkiem ciekawa opcja. Według mnie nawet niezły biznes !

        Komentarz


        • #5
          Czy to biuro matrymonialne tylko dla stomatologów? Oczywiście nie neguję takich miejsc, zalecam jednak ostrożność przed korzystaniem z ofert jakie się tam znajdują.

          Komentarz


          • #6
            Według mnie najważniejsze co robimy w sieci w kwestii spotkań, to bezpieczeństwo. Warto wiedzieć co jaki portal oferuje, oraz jakie są warunki z ich korzystania. Teraz jest cała masa portali randkowych, czy czatów na których możemy poznać osoby. Warto przeczytać ten materiał - i dowiedzieć się co wybrać - tidner czy badoo. Osobiście korzystałem z obydwu i mogę śmiało powiedzieć, że jeżeli ktoś jest rozważny to nic złego się nie stanie. To normalne, że ludzie korzystają teraz z takich rzeczy jak dobre portale randkowe.

            Komentarz

            Pracuję...
            X