Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

miejsce na konferencje i szkolenia

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • miejsce na konferencje i szkolenia

  Często są organizowane kursy, szkolenia lub sympozja. Nieraz moji koledzy ze świetnym doświadczeniem chcą się podzielić wiedzą. Dwa tygodnie temu miałam przyjemność być na takim spotkaniu, sympozjum o nowatorskich metodach znieczulania i był on zorganizowany w przepięknej scenerii w Hotelu Perła Południe. Mogę polecić i to bardzo to miejsce, zaplecze organizacyjne, hotelowe jak i żywienie, spa, basen to najwyższy poziom, proszę poszukać w necie i odwiedzić stronę tego hotelu i sami tu czytający się przekonacie się o tym drodzy forumowicze.

 • #2
  To prawda, że dobra sceneria jak i otoczenie sprzyja bardziej owocnym szkoleniom. Sam często uczestniczę w podobnych sympozjach, szkoleniach i targach biznesowych na terenie całego kraju. Zawsze lubiłem polskie góry, bo choć mam dość daleko to lubię ten niepowtarzalny górski klimat. Miałem przyjemność gościć w progach hotelu Perła Południa w Beskidzie Sądeckim i faktycznie robi on wielkie wrażenie - nie tylko w związku z pracą, ale również prywatnie jako miejsce na odpoczynek jest wręcz wymarzony Zobaczcie ich stronę bo naprawdę warto. Pozdrawiam!

  Komentarz


  • #3
   Wydaję mi się, że lepszą lokalizacją byłyby tereny pod Warszawą. Jest tam kilka hoteli o bardzo wysokim standardzie znajdujące się w przyjemnym otoczeniu.

   Komentarz


   • #4
    Pod Warszawą jest jednak ciężko coś znaleźć. Czasami ma się też ochotę wyjechać gdzieś poza duże miasto

    Komentarz


    • #5
     Samip, muszę Ci przyznać rację. Może warto byłoby w takim razie sprawdzić - ten hotel znajduje się w niedużej, spokojnej miejscowości, więc powinien być idealny. Jest tam też karczma oraz restauracja, więc o posiłki nie musielibyście się martwić.

     Komentarz


     • #6
      Ja pomagałem jakiś czas temu w organizacji konferencji w Gdańsku to samo miejsce, w sensie salę szkoleniową rezerwowaliśmy przez do tego zamawialiśmy catering, a samą obsługę konferencji to już siłami pracowników.

      Komentarz


      • #7
       Jeśli chodzi o miejsce na kameralne szkolenie to ja ze swojej strony polecam salę . Już kilkukrotnie organizowałam tam szkolenia dla moich studentów i zawsze byłam bardzo zadowolona.

       Komentarz


       • #8
        Jeżeli chodzi o sprawdzone miejsca, to na pewno warto zwrócić uwagę na nich mają ogromna przestrzeń do wynajęcia, a do tego profesjonalnie wyposażoną, pod kątem konferencji, spotkań biznesowych czy szkoleń.

        Komentarz


        • #9
         Pewnie zajrzę do miejsca którego powyżej podała Zolza tylko nie jestem w ogóle pewien czy to jest te jedne miejsce co szukam od dawna

         ___________________________________

         Komentarz


         • #10
          szukacie dobrego sprzętu do sal konferencyjnych ? zajrzyjcie tutaj mają na prawdę wysokiej jakości urządzenia, doradzą wam co wybrać i pomogą ze wszystkim, polecam serdecznie

          Komentarz


          • #11
           Moim zdaniem szkolenia dobrze organizować w zakładzie pracy. Dzięki temu pracownicy nie muszą nigdzie jeździć My jak przeprowadzamy okresowe czy też wstępne szkolenia z BHP, to po prostu dzwonimy do i to oni przyjeżdżają do nas by przeprowadzić szkolenie. I to jest naprawdę świetna opcja!

           Komentarz


           • #12
            Ja dla moich pracowników postanowiłam przeprowadzić szkolenie, no i przy okazji jakąś integrację. Wszystko zorganizowane było w . Bardzo fajne miejsce, mieliśmy dużo miejsca by spokojnie sobie usiąść i uczestniczyć w szkoleniu, jak i też później gdzieś coś dobrego zjeść.

            Komentarz


            • #14
             Można taką smyczkę dać pacjentowi po wizycie. Smycze są wiecznie na topie, bo są praktyczne a jednocześnie stanowią fajny dodatek do ubioru. Przy zamówieniu, zawsze można dogadać się z firmą, co do wyglądu i wzoru żeby były ładniutkie.

             Komentarz


             • #15
              Myślę, że dobrym i tanim miejscem na szkolenia jest szkoła albo inne instytucje naukowe - wynajmują sale za niewielkie pieniądze, tylko, że po godzinach "urzędowania".

              Komentarz

              Pracuję...
              X