Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie kupić odzież reklamową?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gdzie kupić odzież reklamową?

    Szukam koszulek na promocję nowego gabinetu. Może ktoś wie, gdzie mogę takie dostać?

  • #2
    Chodzi ci o ubrania z twoim własnym nadrukiem, tak? Może spróbuj w hurtowni internetowej, zawsze to taniej, no i nie trzeba za tym jeździć i załatwiać.
    Ja kiedyś korzystałem z usług tej firmy:
    Można u nich dostać różne rodzaje odzieży, zarówno reklamową jak i inne. Te, które ja zamawiałem były bardzo ładnie zrobione, równiutko poszyte, a i aplikacje starannie nadrukowane. Możesz tam sobie wybrać, jaką metodą ma się odbyć ten druk, ma to znaczenie nie tylko dla wyglądu, ale też dla trwałości. No, ale to sobie tam doczytasz na stronie, jak coś.

    Komentarz


    • #3
      Możesz zamówić koszulkę w drukarni specjalizującej się w nadrukach na ubraniach. Nadrukomat jest z pewnością taką firmą.

      Komentarz


      • #4
        Zajrzyj na Naszą stronę . W ofercie może nie być druku na koszulkach, ale robimy też takie nadruki. Projektujemy i wyceniamy indywidualnie. Działamy też kompleksowo, więc może znajdziesz też inne propozycje które Cię zainteresują. Zapraszam i pozdrawiam

        Komentarz


        • #5
          Mogę Ci polecić firmę, z której usług sam korzystałem. Firmoweciuchy oferuje odzież z własnym nadrukiem, zaczynając od zwykłych t-shirtów, kończąc na odzieży sportowej .

          Komentarz


          • #6
            kupisz wszystko co związane z ubraniami roboczymi, reklamowymi np. z własnym logiem itp.

            Komentarz

            Pracuję...
            X