Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Projekt gabinetu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Projekt gabinetu

    Zapraszam Osoby planujące otworzyć gabinet lub gabinety stomatologiczne do współpracy. Prowadzę małą pracownię specjalizującą się w projektowaniu gabinetów. Projekty kompleksowe - wszystkie branże, uzgodnienia. W razie potrzeby mamy sprawdzonych wykonawców. Działamy w Warszawie i okolicach. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu Agnieszka Gradkowska [email]interio.te@gmail.com[/email] 501 096 997

  • #2
    Jaki rodzaj klimatyzacji stosujecie w projektowanych przez Was gabinetach? Czy są to:
    Ostatnio edytowany przez Basiencja; 29.05.2015, 13:10.

    Komentarz


    • #3
      ja jestem bardzo zadowolony ze swojej klimatyzacji. Jaki rodzai rozumiem że chodzi Ci o firmę klimatyzatora? Myślę że firma nie jest tak istotna jak parametry. Sprawdź sobie na stronie www . Tam mają bardzo duży wybór

      Komentarz


      • #4
        jak jestes zadowlona to nic nie zmieniaj

        _______________________________

        Komentarz


        • #5
          W projekcie gabinetu warto zadbać nawet o szczegóły! Mnie ostatnio urzekł duży gabinet, który miał kilka pomieszczeń dodatkowo i bardzo jasno opisane każde wejście. Wisiały na nich tabliczki na drzwi biurowe i wszyscy wiedzieli, gdzie jest toaleta, gdzie poczekalnia itp. Tabliczki były w takim stylu . Proste, schludne, niedrogie.

          Komentarz


          • #6
            Zastanawiam się nad skorzystaniem z pani usług , ponieważ myślę nad projektowaniem mojego gabinetu.Tylko na razie sprawdzam czy mi wystarczy kasy.

            __________________________________________________ ______________

            Komentarz


            • #7
              Nie zapomnijcie jakoś fajnie udekorować swojego gabinetu, bo jak jest pusty albo z jakimiś beznadziejnymi plakatami, to pacjentowi nie chce się siedzieć w takim pomieszczeniu. A tutaj można znaleźć różne obrazy specjalnie do takich gabinetów.

              Komentarz

              Pracuję...
              X