Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kontrola Sanepidu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kontrola Sanepidu

    Cześć!
    Niedawno miałem kontrolę sanepidu u mnie w Gabinecie. Wszystko było ok, oprócz tego, że nakazali mi zrobić kontrolę parametrów aparatów rentgenowskich. Dla mnie to kompletny kosmos. Podobno mogę taką kontrolę mogę wykonać sam, za pomocą fantomów. W Internecie znalazłam jedną polską firmę, która oferuje takie fantomy – Pro-Project. I teraz moje pytanie. Czy faktycznie mogę zrobić te testy sam i wszystko będzie ok, a drugie pytanie, czy jesteście w stanie mi powiedzieć coś o tej firmie Pro-project?

  • #2
    Nie znam się na tym, ale chciałam tylko zaznaczyć, że kontrola sanepidu to jedno, a trzeba być też przygotowanym na kontrolę inspektora ochrony środowiska, znajomy w ten sposób poległ, musiał ogłosić upadłość, bo nie był w stanie zapłacić nałożonej kary. Teraz będzie trochę łatwiej, bo jest w każdej branży, a wcześniej to kto by się połapał w tych wszystkich aktach prawnych, nie wiadomo nawet co i gdzie należy wyrzucać.

    Komentarz


    • #3
      dla nikogo nie ejst to przyjemne ;/

      Komentarz


      • #4
        Każdy unika jak może z nimi to lepiej miło i niech sobie idą i nie wracają

        Komentarz

        Pracuję...
        X