Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Praca Kraków + okolice. Ortodoncja.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Praca Kraków + okolice. Ortodoncja.

    Nowo powstające centrum komputerowych usług stomatologicznych poszukuje młodej, chętnej do zaangażowania osoby: lekarza/studenta – ortodonty.


    Forma pracy: Elastyczne godziny pracy, początkowo 1-2 godziny dziennie.
    Miejsce pracy: Możliwa praca w domu na dostarczonym przez nas sprzęcie jak również na miejscu w laboratorium.

    Zakres obowiązków:
    • Komputerowe tworzenie kolejnych etapów leczenia ortodontycznego.
    • Tworzenie finalnych symulacji efektów leczenia ortodontycznego z wykorzystaniem symulacji komputerowych.
    • Prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów

    Wymagania:
    • Lekarz stomatolog będący w trakcie lub po zrobieniu specjalizacji w zakresie ortodoncji.
    • Szybka adaptacja nowych technologii.
    • Sumienność, dokładność, komunikatywność
    • Chęć zaangażowania w nowy, rozwijający się projekt.
    • Znajomość języka angielskiego mile widziana.

    Oferujemy:
    • 3 dniowe szkolenie z nowoczesnej metody leczenia ortodontycznego.
    • Szkolenie z obsługi programu komputerowego do symulacji we Włoszech.
    • Możliwości poszerzenia umiejętności zawodowych w dziedzinie nowoczesnego zastosowania komputerów w stomatologii, ortodoncji i protetyce.
    • Prace najnowocześniejszymi metodami, bez kontaktu z pacjentem.
    • Zdobycie wiedzy i doświadczenia dla osób które jeszcze nie ukończyły specjlizacji.
    • Olbrzymie perspektywy rozwoju dentystyki w dziedzinie komputerów dają nam możliwość elastycznego poszerzania działalności.



    Prosimy o nadsyłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego na adres: [email]rapidphoenix@gmail.com[/email]

  • #2
    szukam w zabrzu

    Komentarz


    • #3
      z Zabrza do Krakowa wcale nie jest aż tak daleko :P
      a oferta dość ciekawa...

      Komentarz


      • #4
        sultan

        Witam. Ja wczorej trafiłam z bolącym zębem do stoamtologa. Miałam dziórę, bardzo bolał przy samym dotykaniu językiem. Niesamowicie smierdziało. Gdy Pani Doktor rozwierciła okazalo sie że mam złogi zgorzelcze. Wziela mi go z nich oczysciła i ząb zaruła. Czytałam ze gdy zab jest zatruty boli mnie nie boli ani troche o co chodzi i czy to jest normalne? Monika

        Komentarz

        Pracuję...
        X