Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zatruty ząb. Prośba o pomoc

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zatruty ząb. Prośba o pomoc

    Czesc wszystkim!
    bardzo proszę o poradę.
    Wczoraj udałam się na ostry dyzur stomatologiczny z bolącą ósemką. Zamiar mialam taki by poprosić od razu o usunięcie tego cholerstwa
    Pan dr.jednak powiedzial że usunąć mi na miejscu nie może, jedynie może zaradzić by nie bolało. Po znieczuleniu, nałożył trutkę na zęba. Poinformował mnie ze teraz pozostaje mi usunięcie tak jak chcialam, bądź leczenie kanałowe-za ok.2tyg.
    nie chce leczyć tego zęba kanałowo, chce go usunąć. Ale! Po powrocie do domu, zauważyłam że trutkę mam zarówno w ósemce jak i w siódemce
    Moje pytanie brzmi:
    1. Dziś, po tak długim już czasie, trudności sprawia mi jedzenie. Mam wrażenie jakby tej trutki było za dużo, nie mogę nagryzać, muszę uważać przy jedzeniu. W grę wchodzi tylko jakiś kisiel, lody, ewentualnie cienki makaron ktorego nie trzeba gryzc. Czy to normalne? Czy taka trutka się wchłania??
    2. Czy to normalne ze odczuwam lekki ból i jakby pulsowanie tego zęba??
    3. Co by się stało gdybym zostawiła tą trutkę i nic z nią po upływie 2tyg.nie zrobiła??

    za wszelkie porady z góry dziękuję. Nie znam się kompletnie na tym, jak działają takie trutki itd. Wiec proszę bez złośliwych komentarzy
Pracuję...
X