Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ból zęba przy nacisku po wymianie plomby

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ból zęba przy nacisku po wymianie plomby

    Witam, dwa miesiące temu miałam wymienianą plombę w górnej piątce i czwórce. Wypełnienie nie było głębokie. Z czwórką żadnych problemów nie mam, jedynie z piątką... Gdy zeszło znieczulenie po wizycie poczułam ból zęba przy gryzieniu twardych rzeczy i przy nacisku w miejscu plomby (bliżej szóstki niż czwórki). Dwa razy pani dentystka regulowała wysokość, chociaż czułam że to jest inny rodzaj bólu niż przy złej wysokości wypełnienia. W tym momencie jest na pewno ok (było nawet za nisko - zaczęły mnie boleć zęby po przeciwnej stronie, ponieważ po stronie z bolącym zębem przestały się stykać). Pani dentystka stwierdziła, że nie ma mnie co boleć, bo wszystko wygląda ok. Zmieniłam dentystę. W tym momencie jestem w trakcie czwartego lekarstwa (niestety nie wiem dokładnie co mi pani dentystka zakładała), każde trzymam tydzień. Niestety ból jest jaki był, tzn. tylko przy nacisku. Nie boli na zimno ani na gorąco, choć podczas ostatniej wizyty poczułam lekki dyskomfort gdy pani dentystka dmuchała zimnym powietrzem. Wcześniej nie miałam żadnych problemów z tym zębem. Czy ktoś był w podobnej sytuacji? Co może być nie tak? Z góry dziękuję za pomoc
Pracuję...
X