Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ból zęba bądź dziąsła.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ból zęba bądź dziąsła.

    Witam, być może ktoś pomoże ocenić zdjęcie rtg.
    Zdjęcie górnej lewej siódemki robione w związku z bólem w jej okolicach. W kwietniu wyrwałem chirurgicznie ósemkę i od tamtej pory jest problem. Niby rana zagoiła się prawidłowo ale od momentu gdy ponownie zacząłem gryźć lewą stroną tj. po ok. 3 tygodniach pojawił się problem - w momencie gdy w tym rejonie dostawało się coś słodkiego np. czekolada czułem chwilowy dosyć silny ból, który po dosyć szybkim czasie mijał ( 30 sekund-minuta). Dentystka stwierdziła, że mam kieszonki i trzeba zająć się dziąsłami. Myłem meridolem, smarowałem elugelem i generalnie nie było ani lepiej ani gorzej . Od kilku dni jednak boli coraz mocniej (już nie tylko przy jedzeniu). Dentystka wczoraj stwierdziła że za siódemką od strony ósemki jest kieszonka i tam boli odsłonięta szyjka. Założyła mi tam jakiś antybiotyk i kazała zrobić rtg bo nic więcej nie widać. Zęby od 2 dni płucze dodatkowo płynem z 0,12% chloroheksydyny. Czy ktoś może ocenić zdjęcie bo generalnie ciągle boli a do dentystki raczej wczesniej niż w poniedziałek się nie dostanę. 20240815_104412.jpg
    Ostatnio edytowany przez grzesiek402; 15.08.2024, 23:03.
Pracuję...
X