Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

27 lat Błagam o pomoc PROTEZA

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • 27 lat Błagam o pomoc PROTEZA

    Witam Dziękuję że tu jesteś, mam 27 lat i nie mam prawie wcale zębów z powodu walki z nowotworem tarczycy ale też przez narkotyki które brałem po załamaniu psychicznym dowiadując się ze w wieku 24 lat zostało mi około rok życia i chudnąć 55kg w 2 miesiące. .. mam strasznie mało witaminy D i problemy ze zdrowiem (nerki,tarczyca,kręgosłup itp) przez co w 2 lata dosłownie wypadły mi prawie wszystkie zeby przez co mam jeszcze większą depresję która rujnuje mi życie i wstyd mi strasznie buzie otworzyć. Byłem u dentysty ale też mi jest wstyd tam chodzić bo ludzie patrzą z góry jak na patologie i mają mnie za brudasa co zębów umyć nie umie chociaż nie mam na to wpływu... piszę to żebyście wiedzieli jakie to dla mnie ważne, strasznie mi smutno i nie mam zielonego pojęcia z kim o tym porozmawiać bo się wstydzę byłem u dentysty mieszkam w Niemczech i powiedzieli mi że najlepiej implanty ale jak dowiedziałem się ile to kosztuje to myślałem że zemdleje 3000 euro 1 implant (1000-3000) euro. Straciłem pracę bo po operacji w której mi wycieli 70% tarczycy uzależnilem się od heroiny (było mi obojętne bo i tak został mi rok) operacja się udała jak widać skoro do was piszę i lekarze mówią że jest ok ale mam co 3 mies na badania jeździć (Boję się tam chodzić dla tego raz na rok max ide) byłem na terapii obecnie nic nie biorę już 2 rok ale szukając pracy mam wielki problem bo wygląd się liczy (kontroler bhp) i mógł bym zarabiać 3 razy tyle ale przez te zeby mam straszne kompleksy, czuje się jak patol przez te żeby i każdy mnie namawia żebym coś z tym zrobił ale nie wiem właśnie co bo max mam z 2000 euro to na 1 implant nawet nie wystarczy ale dentystka mówiła że są protezy jakieś i jakaś wstępną mogła by mi na jakiś klamrach dac za 900 euro ale ja kompletnie się na tym nie znam ... co mam zrobić? Mógł bym kredyt jakiś od znajomych wziąść max 3000euro ale wolał bym nie... Jak już proteza to srebrne albo złote chce te zeby, wiem co myślicie że na chu mi to ale może to głupie ale mi się podoba i mając normalne czuł bym się jak moja babcia co do szklanki na noc wkłada do szklanki swoje zeby... A złote czy srebrne to ,,szpan,, i czuł bym się lepiej po prostu chce i tyle... nie chce nikomu imponowac ale mając złote czy srebrne czuł bym się lepiej... ile może to kosztować w polsce? Nie chce po prostu zwykłej protezy bo czuł bym się źle. Macie może jakieś swoje pomysły.... Jak to czytasz to serdecznie Ci dziękuję za poświęcenie czasu

Pracuję...
X