Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PANICZNY strach przed dentysta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • PANICZNY strach przed dentysta

    Witam mam 13 lat i bardzo boje sie dentysty. Rzecz dosyc normalna wiele osob tak ma jednak u mnie przechodzi to juz granice. Niestety moi rodzice bardzo chwala pewnego dentyste ktorego mama kiedys wyrywala mi zeba to byl jakis koszmar. Od tego czasu masakrycznie boje sie i za nic nie pojde. Chcialabym isc do innego dentysty jednak moi rodzice bardzo chwala tego a jak mam do niego isc to zaraz przypomina mi sie ta historia . Cale 4 noce nie moglam spac i zasypialam ok. 2 w tym kilka godzin plakalam naprawde wstyd sie przyznawac. Dzis poszlam na 17 na przeglad i o dziwo poszlo dobrze okazalo sie ze mam 4 male ubytki w szostkach ale tylko na szkliwie wiec sa male. Wtedy zaczeto mnie namawiac zebym zrobila jednego zeba teraz jednak gdy widzialam te wszystkie wiertla i przyrzady to po prostu tak sie zestresowalam ze rozplakalam sie na fotelu taka presja (. Myslalam nad tym czy nie leczyc zebow pod narkoza ale boje sie tej narkozy. Wiem jestem panikara ale juz tak mam. Chcialam wyleczyc jednego zeba dzisiaj i zobaczyc jak to jest bo nie pamietam juz jakie to uczucie ale jak widzialam to wszystko przede mna to taka presja we mnie nastala ze nie moglam. I teraz martwie sie jak to bedzie na kolejnej wizycie jak znowu to zobacze to przeciez bedzie tak samo. Jakis rok temu ten dentysta wyrywal mi zeba i bralam znieczulenie i trwalo chwile ale tak bolalo ze myslalam ze sie posram z bolu naprawde! Chodzi o znieczulenie, bo wyrywanie mnie nie bolalo przez nie. Teraz mi powiedziano ze nie musze brac znieczulenia bo ubytki sa male ale jednak to zeby stale wiec chyba wezme, ale jednak boje sie znowu tego bolu. Co ja mam zrobic nie wiem juz sama pomozcie (( Aha i sorry nie chcialam was straszyc jak cos.
Pracuję...
X