Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Proszę o pomoc:(

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Proszę o pomoc:(

  Witam
  Mam 19 lat i moim probleme jest brak dwóch jedynek. Straciłem je pół roku temu, gdy przewróciłem się na lodzie w zimę. Pochodzę z biednej rodziny, moich rodziców nie stac, żeby mi opłacic wstawienie zębów. Mam jeszcze trójke rodzeństwa , to co staram się zarobic-oddaje. Dłużej już nie zniosę tego stanu. Dentystka wyceniłą koszt zębów na 2000 tys, złoty. To jest dla mnie strasznie dużo pieniędzy i nie mam szans na ich uzbieranie, starałem się to zrobic prze pol roku ale zawsze są ważniejsze wydatki-chocby samo życie. A naprawde wstyd tak wyjśc do ludzi. Nie długo mam chciny i mam zostac chrzestnym ale jak?!
  Błagam, czy znacie jakiegoś dentyste kto mógłby mi jakoś pomóc. Wiem, że w dzisiejszych czasach nikt nikomu nie pomoże za darmo.Ale zeby byłby mi to skłonny zrobic za mała sume . Nie stac mnie na taki wydatek i przez najblizszy rok nie bedzie.
  Stomatologia jest droga, tak samo jak usługi. Wielu osób nie stac na to, W Polsce za wszytsko trzeba placic a wiem ze niemczech raz mozna wstawic jedynki na koszt funduszu. Czemu nie ma czegos takiego w naszym kraju? Staram sie dbac o zęby, ale przez ten nieszczesliwy wypadek naprawde to nie wyglada za ciekawie.
  Jeszcze raz jesli ktokolwiek byłby mi skłonny pomóc to proszę o kontakt: gg: 8418836
Pracuję...
X