Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odbarwione i krzywe jedynki - co robić?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Odbarwione i krzywe jedynki - co robić?

    Witam,

    Zdecydowałem się napisać tutaj na forum, bo żaden ze stomatologów u których bylem nie jest w stanie jednoznacznie rozwiązać mojego problemu. Załącze zdjęcia żeby było wiadomo o co chodzi:





    Jak widać zęby są wykrzywione i mocno przebarwione. Z tym problemem borykam się od najmłodszych lat (aktualnie mam 26). Nie jest to żaden kamień, nie da się tego usunąć poprzez proste piaskowanie/skaling. Jest to uciążliwy problem mocno wpływający na moje samopoczucie i kontakty towarzyskie. Stomatolodzy doradzają wpierw by wyprostować zęby u ortodonty. Niestety mnie ta opcja nie do końca zadowala, bo co mi po tym skoro pozostaną jeszcze te nieszczęsne odbarwienia. Zacząłem już nawet myśleć o możliwości osunięcia tych jedynek i wstawienia sztucznych które będą proste i o normalnej barwie. Nie wiem jednak czy to w ogolę możliwie i czy jest to najrozsądniejsze wyjście...

    Prosiłbym o jakieś rady co z tym fantem zrobić, bo już sam nie wiem jak ten problem rozwiązać. Zakładamy oczywiście, że problemem nie jest budżet, bo byłbym w stanie zapłacić naprawdę sporą sumę pieniędzy zęby się pozbyć tego problemu.

    Dzięki za wszelkie rady.
Pracuję...
X