Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Spuchnięty prawy policzek od zęba

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Spuchnięty prawy policzek od zęba

    Witam,

    Od kilku tygodni walczę z zębami, mianowicie zaczęło się od bólu prawej górnej 6-stki, po czym zaczęła mnie boleć 7-mka. Dentysta (NFZ) otworzył zęba, dał tlenek cynku i tak mnie leczył, że po 2 miesiącach nie było poprawy. Zmieniłem dentystę(prywatnie) i w tym samym czasie zachorowałem na anginę i pojawiła się opuchlizna prawej strony nad tymi zębami. Czuję ją kiedy dotykam dłonią dla porównania prawą i lewą stronę. Ząb (6stka) jest leczony kanałowo, dentysta nie stwierdził nic poważnego, nie zbiera mi się ropa, nie mam zgorzela zęba, etc., w dodatku twierdzi,że ból promieniuje do zęba obok(7) Martwi mnie to trochę bo promieniuje mnie ten ból do oka. Chciałem wyrwać te 2 zęby dla świętego spokoju, ale żaden dentysta się tego nie podjął, wbrew mojej woli chcą mi je uratować ;-). Nie mam zbytnio czasu na dentystę(praca). Miałem zdjęcie wszystkich zębów jak i osobno tej 6-stki i 7mki i jest ok. Laryngolog zlecił zdjęcie zatok i też jest ok. Nie czuje bólu kiedy dotykam opuchniętego prawego miejsca ale denerwuje mnie to że nie schodzi mi to. Myślałem też o neuralgii, ale dentysta zasugerował mi że jestem za młody na takie choroby (mam 30lat). Odczuwa też często ból promieniujący do oka, prawej strony głowy, skroni etc. Czy możecie mi Państwo coś doradzić??
    Ostatnio edytowany przez Rafał1983; 31.12.2013, 12:48.
Pracuję...
X