Przejdź do treści

Panel RTG Instrukcja korzystania z Panelu RTG

Szanowny Przyszły Użytkowniku Panelu RTG,

Rejestrując się do darmowego Panelu RTG oferowanego przez Dentysta.eu zyskujesz dostęp do unikalnego w skali naszego kraju, innowacyjnego rozwiązania, dzięki któremu zatrzymasz pacjentów u siebie –  nawet, jeśli nie będziesz mieć w gabinecie sprzętu do wykonywania zdjęć rentgenowskich  Będąc Użytkownikiem Panelu zyskujesz narzędzia do zapewnienia kompleksowej oferty usług medycznych. Nad bezpieczeństwem przesyłanych danych czuwa protokół SSL, służący do bezpiecznej transmisji zaszyfrowanego strumienia danych. Więcej na temat Panelu RTG od Dentysta.eu przeczytasz tutaj.

W razie jakichkolwiek pytać, prosimy o kontakt pod adresem panelrtg@dentysta.eu

 

Jak stać się Użytkownikiem Panelu RTG?

 • Wejdź na https://www.dentysta.eu/panelrtg
 • Zarejestruj się jako użytkownik. W tym celu:
  • Kliknij pole „Zarejestruj się”. Zostaniesz przeniesiony/a do zakładki rejestracji.
  • Wypełnij pola z wymaganymi danymi obowiązkowymi: Imię, Nazwisko, Hasło, PWZ (Prawo Wykonywania Zawodu), numer telefonu kontaktowego, adres e-mail. Możesz też podać adres placówki, w której pracujesz, ale pole to jest opcjonalne.
  • Kliknij przycisk „Zarejestruj się”. Pojawi się informacja o wysłaniu linku aktywacyjnego na podany przez ciebie adres e-mail. To link uwierzytelniający podane przez ciebie dane.
  • Zajrzyj do swojej skrzynki e-mailowej i kliknij w link znajdujący się w wiadomości wysłanej z Denysta.eu. W ciągu 24 godzin Twoje konto zostanie zweryfikowane przez moderatora/administratora portalu. Kiedy to nastąpi, uzyskasz dostęp do wszystkich funkcjonalności Panelu RTG.

 

 

Jak korzystać z Panelu RTG?

 • Wejdź na https://www.dentysta.eu/panelrtg
 • Zaloguj się, podając swój adres e-mail oraz hasło.
 • Zostaniesz przeniesiony/a na stronę główną Panelu. Znajdziesz tam: szczegółowy widok dotyczący zdjęć RTG, z naniesionymi uwagami oraz możliwością pobrania zleconych RTG w postaci JPG lub DICOM, które charakteryzuje się wysoką jakością i możliwością zastosowania interesujących cię filtrów.

Zdjęcia te od teraz można przechowywać w karcie pacjenta, zanim doniesie on ewentualne CD z nagraniem badania.

 • Przed pierwszym zleceniem wygeneruj skierowania na badanie – na ich podstawie pacjent będzie mógł skorzystać w gabinecie Dentysta.eu z badań takich, jak obrazowanie 3D like tkanek jamy ustnej. Ty natomiast otrzymasz możliwość diagnozowania zmian okołowierzchołkowych, niedopełnienia korzeni po leczeniu endodontycznym, a także lokalizowania zębów zatrzymanych. Do odczytu zdjęcia nie jest wymagane specjalistyczne oprogramowanie ani wyjątkowe zabezpieczenia. Wystarczy dostęp do Panelu RTG i korzystanie z protokołu SSL.
 • Po zakończeniu pracy wyloguj się z Panelu RTG.

Dentysta.eu zachęca do korzystania z Panelu RTG i życzy udanej współpracy w tym obszarze.