Gabinet Stomatologiczny Kalisz

Nowe
Aktualizacja

Oferuję lokal

Powierzchnia (w metrach kw)
187
Cena (w zł)
1600000
Rodzaj rozliczania
Sprzedaż lokalu
Województwo
Wielkopolskie
Miasto
Kalisz
Przeznaczenie lokalu
  • Gabinet
Wyposażenie lokalu
  • kompletny sprzęt stomatologiczny
  • czytaj opis

Sprzedam trzystanowiskowy Gabinet Stomatologiczny z pełną bazą pacjentów z własnym lokalem działający w centrum Kalisza.

Sprzedam trzystanowiskowy Gabinet Stomatologiczny z pełną bazą pacjentów z własnym lokalem działający w centrum Kalisza. Są to trzy odrębne gabinety w pełni wyposażone, poczekalnia, dwie toalety, pomieszczenie socjalne, biuro oraz inne pomieszczenia, które można przystosować według potrzeb. Lokale, znajdują się na parterze, połączone w jedną całość gospodarczą wykorzystaną na cele kliniki stomatologicznej o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 187,20 m. Do lokalu są dwa odrębne wejścia.

Czy
wiesz, że...
  • Jeśli będziesz pocierał zęby wewnętrzną stroną skórki od banana przez ok. 2 minuty, minerały zawarte w skórce banana przenikną do Twoich zębów i w efekcie staną się one bielsze.
  • Najmniej bolesne podanie znieczulenia przypisują sobie mieszkańcy woj. podlaskiego, gdzie 33% osób skarżyło się na dolegliwości podczas podania znieczulenia. Najbardziej natomiast z lubuskiego – 54% osób podawało ból przy aplikacji znieczulenia.
  • Aparatem na zęby, zdjęcia nie zrobisz.
FAQ
NEWSLETTER
Chcesz być na bieżąco i wiedzieć o najnowszysch zdarzeniach przed innymi? Zapisz się do naszego newslettera!

Menu

Zwiń menu >>
X
X
X