Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

gabinet stomatologiczny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Zamieszczone przez Hubxl Zobacz posta
    Słyszałem również ,że trzeba miec swoją dzialaność prowadzoną chociaż pół roku.
    Nie wiem czy to też dotyczy ,,białego personelu".Dobrą wiadomościąjest to ,że nie trzeba wykazywać się ogromnymi dochodami co na początku każdej działalności nie jest łatwe
    W spółce też dochodzi do różnicy zdań,ale łatwiej pokonac pierwsze trudności.
    To prawda, ze trzeba prosperowac minimum 6 miesiecy, tez o tym slyszalam. Dla niektorych jest to jedyna przeszkoda, bo same formalnosci nie sa jakiesz szczegolnie trudne.

    Komentarz


    • #17
      jak będzie przerwa między świąteczna to się umowię na spotkanie chociaż z dwoma firmami.Dowiem się u źródła jak to jest ,gdybym miał chęć wziąć leasing.Mamjeszcze trochę czasu i jeszcze może sie dużo zmienić na lepsze w przepisach.

      a czy dla lekarzy,dentystów też pół roku?

      Komentarz


      • #18
        Zamieszczone przez Hubxl Zobacz posta
        a czy dla lekarzy,dentystów też pół roku?
        nie jestem do konca pewna, tak z rozpedu napisalam, mam nadzieje ze nie wprowadzilam w blad... dla pewnosci lepiej sie spytac doradcy jak bedziesz dzwonic/podczas spotkania.

        Komentarz


        • #19
          acha, jak nie chcesz dzwonic, to mozesz na forach o leasingu sie zapytac. niektore firmy maja swoich konsultantow online, ktorzy sie wypowoadaja w osobnych dzialach.

          Komentarz


          • #20
            Zamieszczone przez Auretia Zobacz posta
            nie jestem do konca pewna, tak z rozpedu napisalam, mam nadzieje ze nie wprowadzilam w blad... dla pewnosci lepiej sie spytac doradcy jak bedziesz dzwonic/podczas spotkania.
            no wlasnie, mi tez cos sie wydaje, ze tu moze obowiazywac jakas procedura specjalna dla lekarzy. masz w ogole spisane formy, ktore oferuja taki leasign dla lekarzy?

            Komentarz


            • #21
              gabinet

              umówiłem się na 22 grudnia w dwóch firmach..jeszcze przed świętami i wszystko będę wiedział,a póxniej spokojnie przedyskutuje z rodzicami.

              Komentarz


              • #22
                w firmach specjalizujacyhc sie w leasingu sprzetu medycznego konkretnie czy jakis wiekszych?

                Komentarz


                • #23
                  to daj znac jak poszlo. Napisz czy jakies konkretne wiadomosci Ci podali, czy tylko namawiali do wziecia leasingu

                  Komentarz


                  • #24
                    Zamieszczone przez calci Zobacz posta
                    w firmach specjalizujacyhc sie w leasingu sprzetu medycznego konkretnie czy jakis wiekszych?
                    No i jeszcze w jakiej firmie.. Ja znam tylko trzy, ktore maja w swojej ofercie sprzet medyczny, to troche malo, ale przynajmniej ma sie jakis wybor.

                    Komentarz


                    • #25
                      halo, halo..
                      Czy watek sie urwal, bo ja nadal jestem zainteresowana tematem... A moze sprawy przedwiateczne i zawodowe tak wszystkich wciagnely, ze niekt tu nie zaglada?

                      Komentarz


                      • #26
                        mój ,,problem"jeszcze nie rozwiązany.
                        to co wiem to ,że mam możliwość wzięcia sprzętu w leasing..
                        wybrałem już trzy firmy..jedna nawet jest niedaleko mojego miejsca zamieszkania.
                        Wziąć i tak w tym roku nie wezmę ale w przyszłym roku o tej porze moge organizować swój gabinet..

                        Komentarz


                        • #27
                          Zamieszczone przez Auretia Zobacz posta
                          No i jeszcze w jakiej firmie.. Ja znam tylko trzy, ktore maja w swojej ofercie sprzet medyczny, to troche malo, ale przynajmniej ma sie jakis wybor.
                          ja chyba nawet nie wymienie trzech
                          na pewno efl ma sprze medyczny w ofercie bo widzialem reklame.

                          Komentarz


                          • #28
                            Zamieszczone przez Hubxl Zobacz posta
                            mój ,,problem"jeszcze nie rozwiązany.
                            to co wiem to ,że mam możliwość wzięcia sprzętu w leasing..
                            wybrałem już trzy firmy..jedna nawet jest niedaleko mojego miejsca zamieszkania.
                            Wziąć i tak w tym roku nie wezmę ale w przyszłym roku o tej porze moge organizować swój gabinet..
                            koniec roku to faktycznie zwariowany okres, czetso sa jakies zmiany w prawie tez:]
                            mysle, ze jak zaczniesz to zalatwiac w styczniu/lutym to juz szybciej bedzie przyjmowac w swoim gabinecie.

                            Komentarz


                            • #29
                              gabinet

                              przed świętami jestem umówiony wefl z przedstawicielem .
                              rozmawialem już telefoniczniei wiem ,żemusze mieć dyplom w kieszeni by móc starac się o sprzęt.a w styczniu to jeszcze będe studentem.
                              Spotkam się ,wtedy wszysto wypytam..
                              będe wiedział na jaką kwote bede mógl sobie wziąć sprzęt...czy to będzie taki tani unit ,czy juz taki ,,wypasiony za około 100 tys.

                              Komentarz


                              • #30
                                jak bedziesz mial czas, to napisz czego sie dowiedziales. Trzymam kciuki, zeby rozmowy dobrze poszly, mam nadzieje ze przedstawia ci korzystna oferte

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X