Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tabletki na nietrzymanie moczu - Jakie?

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • steelheart790
  odpowiedział(a)
  Są różne sposoby ale nie wszystkie tak samo skuteczne. Tabletki nie brzmią zbyt skutecznie. Wiem, że robi się zabiegi laserowe na nietrzymanie moczu i one są podobno bardzo pomocne, kilka koleżanek miało obkurczanie pochwy po ciąży, nie widzę w tym nic niewłaściwego w dziiejszych czasach, skoro jest taka możliwość.
  sama sobie zobacz, że to nie jest nic strasznego.

  Zostaw komentarz:


 • dariamala1
  odpowiedział(a)


  W przypadku niepowodzenia leczenia zachowawczego w postaci ćwiczeń mięśni Kegla, można zastosować środki farmakologiczne z grupy alfadremomimetyków, które zwiększają napięcie mięśni zwieraczy. Jednak tego typu leki powodują szereg działań niepożądanych w postaci bólów głowy, wzrostu ciśnienia tętniczego krwi czy zaburzeń snu.
  rwa kulszowa rehabilitacja

  Zostaw komentarz:


 • Malwinka
  odpowiedział(a)
  Tabletek nie stosowałam ale znaczną poprawę przyniosły ćwiczenia mięśni kegla. Dodatkowo komfort psychiczny dają mi podpaski teny dla kobiet z problemem nietrzymania moczu- . Początkowo kupowałam te stworzone z myślą o ochronie w średnim stopniu nietrzymania moczu obecnie stosuję te dla kobiet z lekkim problemem. Spokojnie mogę się śmiać, kichać czy nawet kaszlnąć bez obaw o mokre majtki przy popuszczeniu.
  Ostatnio edytowany przez Malwinka; 29.12.2017, 19:57.

  Zostaw komentarz:


 • Kitkux
  rozpoczął temat Tabletki na nietrzymanie moczu - Jakie?

  Tabletki na nietrzymanie moczu - Jakie?

  Witajcie.
  Czy tabletki na nietrzymanie moczu o nazwie Nefrodox opisane m.in. są skuteczne? Czy są osoby, które testowały ten produkt na problemy z nietrzymaniem moczu?
Pracuję...
X