Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Leasing samochodu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wiolena
    odpowiedział(a)
    W przypadku właśnej działalność gospodarczej myslę, że nie ma lepszej formy "zakupu" samochodu niz właśnie leasing.

    Zostaw komentarz:


  • renatta
    odpowiedział(a)
    Jeśli mówimy o samochodach to można brac nowe w leasing, ale też takie kilkuletnie, tutaj mają fajną ofertę samochodów poleasingowych które jeszcze kwalifikują się do finansowania leasingowego.

    Zostaw komentarz:


  • mamalygaw3
    odpowiedział(a)
    Zgadza się, ja brałem w , nówki, na gwarancji, bez ładowania się w kredyty ;]

    Zostaw komentarz:


  • Olesław
    odpowiedział(a)
    Młody dentysta jak tylko zacznie więcej zarabiać, to pierwsze co robi? Bierze auto w leasing. Zamiast trochę przyoszczędzić na gabinet

    Zostaw komentarz:


  • ASD
    odpowiedział(a)
    Gorzej jak zacznie mniej pacjentów przychodzić, a Tobie zostanie rata 3k , to potem nie jest wesoło, a tak się zdarza wiem z autopsji.

    Zostaw komentarz:


  • Olesław
    odpowiedział(a)
    Leasaing najtańszy i najlepszy

    No leasing jest najlepszą opcją jak ktoś jest na samozatrudnieniu lub prowadzi swój gabinet i ma dochody znacząco przewyższające koszty. Tylko trzeba wybrać dobrą ofertę. Żeby wybrać najlepszy leasing trzeba trochę poszperać i posprawdzać. Wybrać kilka najpopularniejszych banków i poprosić o przygotowanie oferty, potem wybrać tą najlepszą i jeszcze trochę ponegocjować. O ile ma się czas. W ten sposób można wziąć auto w leasing na bardzo korzystnych warunkach. Polecam artykuł - jak i gdzie znaleźć najlepszy leasing:

    Najtańszy leasing nie koniecznie będzie tym najlepszym, bo jest dużo istotnych czynników. Najpierw warto trochę poczytać opinii i w ogóle o samy leasing zanim się podejmie decyzję, bo to nie kupno bułki w sklepie, a poważna inwestycja na kilka lat.

    Zostaw komentarz:


  • wargo99
    odpowiedział(a)
    Leasing to dobra opcja

    Zostaw komentarz:


  • gosiuk69
    rozpoczął temat Leasing samochodu

    Leasing samochodu

    Potrzebujesz taniego, wygodnego i niezawodnego samochodu? Jeśli tak to idealnie dopasowana do ciebie oferta to . Możesz mieć świetne auto w bardzo niskiej cenie!
Pracuję...
X