Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy taki zawod jest dobrze platny?

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Czy taki zawod jest dobrze platny?

  Witam Państwa. Zastanawiam się nad zmianą obecnie wykonywanego zawodu. Zainteresował mnie zawód instruktora kulturystyki, który jest bliski moim predyspozycją. Pasjonuje mnie sport i ćwiczenia fizyczne, dlatego stwierdziłam, iż dobrze bym sobie poradziła w tym zawodzie. Natomiast zastanawia mnie kwestia zarobków. Nie wiem ile może zarabiać , który pracuje na siłowni. Czy występują jakieś specjalizacje w tym zawodzie? Jeśli tak, to którą należało by wybrać aby właściwie pokierować swoją karierą w tej branży. Bardzo proszę o wypowiedź ludzi, którzy posiadają doświadczenie w tej branży. I jeszcze jedna kwestia czy pracując jako instruktor kulturystyki muszę wiązać się tylko z jednym pracodawcą?

 • #2
  Jasne, że jest opłacalny. Oczywiście tutaj wszystko zależy od tego jak się zakręcisz. Czy jesteś w stanie zebrać kilentów itp. Czasem nowe siłownie szukają trenerów personalnych i oferują Ci klientów. Jednak wtedy pobierają jakiś procent od każdego. No ale na start to może być dobre żeby nałapać trochę ludzi którzy później Cię polecą dalej... albo , zawód na wymarciu, jednak posiadacze drogich skórzanych butów naprawiają je nadal
  Ostatnio edytowany przez michalina67; 03.10.2017, 15:43.

  Komentarz


  • #3
   Myślałem że tam zarobki są wyższe.

   Przedstawiony motyw zarabiania online jest dobrym rozwiązaniem do tworzenia profesjonalnej strony firmowej, nie koniecznie dotyczącej usług doradczych. Choć sposobów na pasywny dochód jest tak na prawdę tysiące. On jest kwintesencją eleganckiego układu szablonowego połączonego z niezbędną funkcjonalnością. Dzięki obecności plików PSD motyw może być dostosowanych do bieżących i przyszłych następujących tematów: biznes, edukacja, przemysł, polityka, społeczeństwo. Strona główna wykonana w taki sposób, aby najważniejsza informacja była wraz dostępna dla klienta. To pozwala skuteczniej przyzwoite pieniądze. Rozwijane menu, ilustrowane bloki opowiadające o nowości firmy oraz usługach – to wszystko pozwoli odwiedzającym szybko dostać się do potrzebnego rozdziału. Dzięki oparciu o Bootstrap motyw jest kompatybilny z najpopularniejszymi na rynku przeglądarkami internetowymi. Cherry Framework rozszerza go funkcjonalność, dodając szereg dodatkowych opcji niezbędnych do tworzenia profesjonalnej strony internetowej.

   Portfolio fotograficzne odgrywa ważną role dla fotografa i fotografika. Pozwalając o wiele skuteczniej zarabiać w internecie oraz na tradycyjnych zleceniach. Za jego pomocą autorzy przedstawiają swoje pracy dla potencjalnych klientów oraz dzielą się wiedzą z kolegami. W przypadku tworzenia portfolio online, można nie tylko zwiększyć liczbę klientów, a i ich geografie, tym bardziej, że strona będzie dostępna 24/7. Główny akcent w projekcie motywu zrobiony jest na grafikę, przez co na stronie znajduje się minimalna liczna informacji tekstowej. Kluczowym elementem oczywiście jest galeria. Dzięki niej użytkownicy mogą w wygodny sposób zapoznać z pracami fotografa. Zaś jemu samemu ułatwia to zarabianie online za pośrednictwem internetu. Oprócz tego właściciel strony może prowadzić bloga, opisując swoje ciekawe wydarzenia oraz dzielić się doświadczeniem z odwiedzającymi. Ten motyw jest dynamiczny, dzięki czemu strona wygląda świeżo i młodzieżowo. Wszystkie animacje są zrealizowane w oparciu o technologie HTML i JS, Parallax i efekt Lazy Load. Szeroki wybór funkcji dostępny jest dzięki oparciu o Cherry Framework. Podany motyw jest w pełni responywna i przyjazna dla SEO.
   Ostatnio edytowany przez puste; 28.08.2017, 23:14.

   Komentarz


   • #4
    prawie każdy zawód może być dobrze płatny, jeśli będziesz potrafił się sprzedać.

    Komentarz


    • #5
     Moim zdaniem trener personalny to opłacalny zawód. Teraz jest moda na bycie "fit"


     _________________________________

     Komentarz


     • #6
      Tylko do wykonywania takiego zawodu trzeba mieć konkretne przygotowanie.

      Komentarz


      • #7
       No właśnie, nie można podchodzić do sprawy tak na hura.

       Komentarz


       • #8
        Spawacz

        Komentarz


        • #9
         Zgadzam się, że odpowiedni trener personalny to człowiek, który w dzisiejszych czasach może dużo zarobić. Ale ważna infomacja - nie mam tu na myśli nadętych panów, którzy smutno kręcą się po siłowni w koszulkach z napisem trener. Mowię o osobach, które stale rozwijają swoje umiejętności i wiedze. Prawdziwych pasjonatach sportu i osobach, które zaprezentują optymalne ćwiczenia, i nawet będą miały wiedzie z zakresu fizjoterapii
         Ostatnio edytowany przez Kania Piotr; 31.08.2018, 22:45.

         Komentarz


         • #10
          Jest wiele zawodów bardzo dobrze płatnych jednak jak zrezygnujecie z pracy na etacie i otworzycie wlasna firme to mozecie zawsze duzo wiecej zarobic. Tak moja znajoma pracowała w cukierni i postanowiła własną otworzyc. Ogarnela wyposażenie i produkty od i teraz znacznie wiecej zarabia

          Komentarz


          • #11
           A to nie jest tak, że w tej tematyce przoduje coś takiego jak GM Forte dostępne oficjalnie tu i to z szerokim opisem działania. Ciekawi mnie, czy to jest dobry sposób.
           Ostatnio edytowany przez Glosikx00; 12.04.2018, 14:31.

           Komentarz


           • #12
            Generalnie trener personalny to ciekawy zawód i wydaje mi się, że całkiem nieźle płatny, mnie tylko zastanawia jedno - co po latach, kiedy sylwetka i kondycja już nie ta? Czy wtedy jest jakaś alternatywa?

            Komentarz


            • #13
             mi się wydaje że tak

             Komentarz


             • #14
              Trener personalny jest zawsze opłacalny!

              _________________________________

              Komentarz


              • #15
               Jasne!
               _________________________________

               Komentarz

               Pracuję...
               X