Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ubranka dla dzieci, gdzie kupujecie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Teraz jest na prawdę duży wybór odzieży dziecięcej. Znajoma podesłała mi ostatnio stronkę i numer kontaktowy do ich sklepu: 535 555 995 Jestem bardzo ciekawa jakości ich ciuszków bo cenowo wygląda to na prawdę dobrze. Co myślicie?

    Komentarz


    • #17
      Niedługo czas letni/wakacyjny, wyjeżdzamy z moją rodzinką na fajny urlop i czas kupić mojemu dziecku coś na prawdę ładnego. Jedziemy do Chorwacji i zabieram ze sobą nowy aparat więc chciałabym porobić mnóstwo zdjęć na pamiątkę. Może wykonam sesje mojemu dziecku na plaży lub w wodzie. Mój maluch ma 10 lat i szukam dla niego stylowych dziecięcych ubrań. Ciężko mi coś znaleźć, wszystkie ciuchy są okropnie drogie, a mój Krzyś strasznie szybko rośnie. Znalazłam na tej stronie na prawdę przystępne ceny ale szukam czegoś jeszcze. Podpowiedzcie proszę gdzie kupować.

      Komentarz


      • #18
        Ja kupuję na internecie Nie mam czasu chodzić po sklepach, a tak to zakupy mogę sobie zrobić wygodnie z domu. Najczęściej zamawiam na , bo bardzo polubiłam ten sklep. Mają ciuszki świetnej jakości i naprawdę jest w czym wybierać! A ceny są w porządku, na pewno niższe, niż w sklepie dziecięcym w moim mieście. Ostatnio zamówiłam córeczce prześliczną sukienkę, która po prostu skradła moje serce i teraz wszyscy się nią zachwycają

        Komentarz


        • #19
          Sam swojemu dziecku ostatnio kupiłem ubrania.Z takich ubrań to chyba każdy byłby bardzo zadowolony.

          __________________________________________________ ____________________________________

          Komentarz


          • #20
            Ostatnimi czasy ubrania dla dzieci kupuję w sklepie Kaola-Kid. Lubię te ubrania, bo są wykonane z dobrych materiałów, po praniu nie blakną, ani nie mechacą się.

            Komentarz


            • #21
              przez internet, według mnie to się bardzo opłaca

              Komentarz


              • #22
                Ja bardzo lubię kupować ciuszki dla synka w h&m

                Komentarz

                Pracuję...
                X