Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki material wybrac na taras w domu?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki material wybrac na taras w domu?

    Cześć. Rozmyślam nad zakupem materiału na taras w moim domu. Po przeczytaniu wielu poradników i wypowiedzi na forach mam do wyboru: gres ceramiczny, kostkę brukową i takie coś jak deska WPC: o którym niedawno się dowiedziałem. Sprzedawcy sobie go chwalą, lecz zapewne więcej w tym promocji produktu niż rzetelnych opinii. Najtaniej będzie z kostki brukowej zrobić taras, natomiast takie rozwiązanie chyba nie jest do końca estetyczne. Natomiast gres ceramiczny jest najdroższy. Przeglądałem zdjęcia z tą deską kompozytową i takie tarasy się dość dobrze prezentują. Może postawić ten materiał? Jak myślicie.

  • #2
    Dobrym pomysłem może być też użycie , solidny materiał, dobre wrażenie wizualne, no i ogólnie sprawdzone rozwiązanie.

    Komentarz


    • #3
      jeżeli chodzi o taras to według mnie najlepsze są kafle w ciemnym kolorze.

      Komentarz


      • #4
        Warto zapytać na ten temat jakiegoś speca. Najpewniejsze źródło wiedzy

        Komentarz


        • #5
          Ja zawsze marzyłam o takim tarasie. Jednak musimy poczekać z budową domu, aby zająć się tym elementem. Na stronie widziałam świetną ofertę. Naprawdę podobają mi się takie metalowe realizacje. Wygląda to naprawdę nowocześnie i bardzo elegancko.

          Komentarz


          • #6
            Jak kosić duże powierzchnie to tylko traktorkiem. Kosiarki są fajne ale mają tylko jedno zastosowanie. Taktorki mogą dużo wiecej i naprawdę przydają siew pracach w duzym ogrodzie i przy domu i nie tylko w lecie ale i w zimie z resztą sam sobie poczytaj

            Komentarz


            • #7
              U mnie się sprawdza kompozyt wpc, firma Dobre Tarasy układała mi z takich desek taras. Myje się go myjką ciśnieniową, żadnego malowania czy olejowania. Kolor nie schodzi po zimie, to bardzo trwały materiał.

              Komentarz


              • #8
                My obecnie zastanawiamy się nad montażem zadaszenia na tarasie. Może znacie jakąś firmę, która wykonuje takie usługi?

                Komentarz

                Pracuję...
                X