Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Księgowość samodzielnie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • brzoskwinia
    odpowiedział(a)
    Mając jednoosobową firmę można spróbować samodzielnej księgowości, ale dobrze jest się także w tym temacie orientować.

    Zostaw komentarz:


  • Axel44
    odpowiedział(a)
    Ja się nie bardzo na tym znam. Nie będę w stanie pomóc.

    Zostaw komentarz:


  • kamienn4
    odpowiedział(a)
    Ja się kompletnie na tym nie znam. Nie będę w stanie tutaj pomóc.

    Zostaw komentarz:


  • hombras11
    odpowiedział(a)
    W każdej firmie oprócz księgowego zawsze potrzebne są systemy informatyczne. Takie firmy jak ta są równie potrzebne na rynku. Polecam serdecznie sprawdzić ich oferty. To specjaliści warto skorzystać z ich usług. Polecam serdecznie poczytać ich stronę.

    Zostaw komentarz:


  • mkubacki
    odpowiedział(a)
    Próbowałem sam i nie ma sensu, księgowość teraz jest tania, a mamy komfort, że wszystko jest dobrze współpracując z profesjonalistami. To zupełnie jakby ktoś chciał sobie leczyć zęba w domu zamiast przyjść do mnie.

    Zostaw komentarz:


  • systemma
    odpowiedział(a)
    Chyba wolałabym sprawy księgowe powierzyć wykwalifikowanej osobie z biura rachunkowego.

    Zostaw komentarz:


  • proffelf
    odpowiedział(a)
    Jasne, że oddanie rozliczania faktur, pilnowania dat wpłat do urzędów oraz co tam znów za nowy przepis wszedł lub w którymś coś zmieniono łatwiej jest oddać dla biura rachunkowego, oni się na tym znają to ich praca, więc jestem jak najbardziej za. Wtedy ja jako osoba prowadząca firmę również mogę zająć się tym co jest dla mnie ważne czyli prowadzeniem biznesu, a księgowością zajmują się specjaliści od tego. Mniej bałaganu oraz więcej czasu dla siebie wynika z takiej współpracy. Super jest jak jeszcze niektóre biura mają w ofercie lub mają do polecenia kogoś kto specjalizuje się w , to już wgl ułatwia sprawę prowadzenia biznesu.

    Zostaw komentarz:


  • Osknow
    rozpoczął temat Księgowość samodzielnie

    Księgowość samodzielnie

    Samodzielne prowadzenie księgowości, jest sporym wyzwaniem, zwłaszcza dla osób, które nie maja o tym pojęcia. Swoje biuro księgowe, z którym z reszta od lat współpracuję znalazłem tutaj i jestem bardzo zadowolony. Samemu nie był bym w stanie prowadzić księgowości czy chociażby rozliczać faktur nie popełniając przy tym żadnych błędów
Pracuję...
X