Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam pracy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • midel
    odpowiedział(a)
    re

    Ewentualnie Eurokadra - agencje szukają fachowców, a nie byle kogo. Nie mają problemów ze znalezieniem pracowników. Pod tym względem wiele się zmieniło. Naprawdę pracę można dostać na coraz lepszych warunkach, ale to oczywiście wszystko zależy od danego przypadku.

    Zostaw komentarz:


  • łowca_wielorybów
    odpowiedział(a)
    A kto teraz nie szuka pracy?

    Zostaw komentarz:


  • systemma
    odpowiedział(a)
    Podczas szukania pracy bardzo ważne jest by dobrze napisać list motywacyjny, co wiąże się również z użyciem odpowiednich zwrotów grzecznościowych. Tutaj znalazłam kilka podpowiedzi jak powinno się zakończyć korespondencję (zwłaszcza tę oficjalną). Nigdy nie należy podpisywać się inicjałami tylko pełnym imieniem i nazwiskiem. Wskazane jest również użycie zwrotów "z wyrazami szacunku", "z poważaniem".

    Zostaw komentarz:


  • brzoskwinia
    odpowiedział(a)
    Takich stron trochę jest. Obecnie szukanie pracy dla osób z niepełnosprawnością nie jest już aż takie trudne.

    Zostaw komentarz:


  • mistrzu79
    rozpoczął temat Szukam pracy

    Szukam pracy

    Hej. Jak w temacie- jestem osobą niepełnosprawną i poszukuję sprawdzonych ofert pracy. Czy bylibyście w stanie mi coś w tym obszarze polecić? Co powicie np. o portalach tego typu Z góry wielkie dzięki za porady
Pracuję...
X