Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zdrowa dieta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zdrowa dieta

    W tym roku postanowiłem, że zacznę uczęszczać na górskie wycieczki. Jest to nie lada wyzwanie, dlatego trzeba się do nich dobrze przygotować. Pierwszą wyprawę planuję na czerwiec, kiedy w górach nie będzie już śniegu. Od przyszłego tygodnia planuję rozpocząć ćwiczenia na siłowni, ale czytałem, że żeby wyćwiczyć siłę, trzeba odpowiedniej diety. Fajne i zdrowe przepisy znalazłam na ma naprawdę fajne, a przede wszystkim zdrowe. A plan ćwiczeń ułoży mi trener. Życzcie mi powodzenia. Dam znać jak poszło po pierwszej wycieczce

  • #2
    Od bardzo dawna stosuje prywatną dietę i ona jest bardzo dobra tak naprawdę.Sam już powoli zastanawiam się nad nową inną dietą.

    __________________________________________________ __________________________________________________ _________

    Komentarz


    • #3
      U mnie ciężko z tą dietą.. niestety cały czas podjadam..

      Komentarz


      • #4
        Staram się odżywiać zdrowo, mam zamiar przejść z tego względu na wegetarianizm. Myślę, że to bardzo zdrowa dieta, która może odmienić moje życie. Na razie ograniczam konserwanty i staram się postępować zgodnie z piramidą żywienia.
        __________________________________________________ _______________

        Komentarz


        • #5
          też staram się zdrowo jeść!

          Komentarz


          • #6
            Ja ostatnio bardzo dużo czytam na stronie internetowej . Tam jest bardzo dużo ciekawych informacji.

            Komentarz


            • #7
              Teraz wszyscy mówią tylko o zdrowym odżywianiu, jednak jak się tak popatrzy to gorzej jest z wprowadzeniem tego w życie

              Komentarz


              • #8
                Dla każdego zdrowa dieta oznacz co innego. Ja na przykład odstawiłam jasne pieczywo i czuję się o wiele lepiej.

                Komentarz


                • #9
                  Zdrowa dieta to podstawa. Zwłaszcza u osób, które na co dzień często dotykają różne dolegliwości, jak np. zatwardzenia. Zmiana nawyków żywieniowych z pewnością przyczyni się do tego, że zmniejszy się ich częstotliwość. O takiej diecie więcej można dowiedzieć się tego linku:

                  Komentarz


                  • #10
                    Odpowiednie zdrowe żywienie jest bardzo wazne. Ja mam diete opracowana przez najlepszego dietetyka z Warszawskiego Centrum Zdrowia Panaceum. Opracowany na podstawie wynikow moich badan i stanu zdrowia. Jestem na niej juz dlugo, czuje sie swietnie no i chudne

                    Komentarz


                    • #11
                      Jeśli ktoś z Was ćwiczy na siłowni to sami wiecie, że węglowodany w diecie są bardzo potrzebne . Warto dowiedzieć się ile nasz organizm dokładnie ich potrzebuje tak by nie przedobrzyć ze spożywanymi posiłkami.

                      Komentarz


                      • #12
                        Zdrowe i ekologiczne jedzenie to jest to co każdy powinien codziennie jeść. Wcześniej często jadałam szybko, na mieście i kompletnie nie zwracalam uwagi czy to co jem jest zdrowe czy nie. Miałam wiecznie wzdęty brzuch i praca wątroby pogorszyła się o czym świadczyły podwyższone enzymy wątrobowe. Dopiero zmiana diety i włączenie leku Hepeel () pomogło wątrobie się zregenerować, a mnie odzyskać sił witalne.

                        Komentarz


                        • #13
                          Czesc wszystkim, jaki sport uprawiacie ? Chiałbym Wam zee swojej strony polecic sklep internetowy , w którym znajdziecie sterydy w znakomitych cenach . Jaką macie opinie o ich ofercie ?

                          Komentarz


                          • #14
                            Wydaje mi się, że wegańska dieta jest bardzo zdrowa

                            Komentarz


                            • #15
                              A ja słyszałam opnie, że olej konopny jest bardzo zdrowym suplementem diety. Czy ktoś go stosuje i może się wypowiedzieć? Znalazłam trochę informacji tutaj:

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X