Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Studia w Warszawie.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kilmer
    odpowiedział(a)
    Być znowu studentem i studiować w Warszawie ile bym za to dał gdyby człowiek mógł cofnąć czas.

    Zostaw komentarz:


  • brzoskwinia
    odpowiedział(a)
    Nie chciałabym studiować w Warszawie, może i prestiżowa uczelnia, ale utrzymanie się w stolicy tanie nie jest

    Zostaw komentarz:


  • Jayceon
    odpowiedział(a)
    Ja bym tę kwestię zostawił specjalistom. Nie ma moim zdaniem lepszego rozwiązania...

    Zostaw komentarz:


  • systemma
    odpowiedział(a)
    Studia w Warszawie to super pomysł, zawsze to stolica;-)

    Zostaw komentarz:


  • spicy71
    odpowiedział(a)
    Super, dzięki wielkie za porady Na pewno się przydadzą

    Zostaw komentarz:


  • victor52
    odpowiedział(a)
    Tylko polibuda...

    Zostaw komentarz:


  • nadia90
    odpowiedział(a)
    Ja jestem zadowolona ze studiowania w Warszawie. Uczelnie są na najwyższym poziomie, ludzie również. Znalazłam również na stronie rzetelną pomoc dotyczącą pisania prac dyplomowych. Jak dla mnie najtrudniejsze podczas studiów były egzaminy oraz obrona. Zastanawiam się teraz nad rozpoczęciem drugiego kierunku.

    Zostaw komentarz:


  • IlonaReina44
    odpowiedział(a)
    Ja wybrałam Europejską Uczelnię w Warszawie i idę na . Kierunek - pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Wiele osób doradzało mi właśnie tą uczelnię, bo jest dobry poziom kształcenia i ciekawe kierunki. Moim zdaniem są to przyszłościowe kierunki, p. jest kilka związanych z administracją albo zarządzaniem.

    Zostaw komentarz:


  • krawiecmon
    odpowiedział(a)
    Witam studia to powinny być płatne i po problemie a nie, ze teraz każda kasjerka ma wyższe chore

    Zostaw komentarz:


  • lpower
    odpowiedział(a)
    studiawarsawka

    no ale studia studiami, ale ciężko jest się utrzymać później jak się dostanie na studia?

    ______________________________

    Zostaw komentarz:


  • balbina33
    rozpoczął temat Studia w Warszawie.

    Studia w Warszawie.

    Witam.
    Tegoroczni maturzyści pochwalcie się jakie kierunki studiów zamierzacie studiować? Będzie ktoś studiował taki kierunek ? Uczelnia WSEiZ cieszy się dobrą opinią i ma dużo kierunków do wyboru. Zamierza ktoś na niej studiować inne kierunki?
Pracuję...
X