Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wybór łóżka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Małgorzata8
    odpowiedział(a)
    No i materac ma duzy wpływ na kręgosłup, mój zawsze mi powtarza że wszystko można kupić oprócz zdrowego kręgosłupa o który trzeba po prostu dbać.

    Zostaw komentarz:


  • sigi_wes
    odpowiedział(a)
    Akurat na materacu, bym nie oszczędzał, ważne żeby się porządnie wyspać!

    Zostaw komentarz:


  • Sandra44
    odpowiedział(a)
    Łóżko

    Według mnie przede wszystkim łóżko do sypialni powinno być wygodne.
    Przy czym na pewno warto zadbać o to, aby panowała w niej odpowiednia atmosfera, o co można zadbać, decydując się na zasłony chociażby z .
    Mamy tutaj bardzo duży wybór tego rodzaju produktów, a co więcej mieszkając na terenie Warszawy, można się tutaj zdecydować na bezpłatny pomiar i wycenę.

    Zostaw komentarz:


  • Patinka
    odpowiedział(a)
    A podoba Wam się takie łóżko:



    Jest trochę w stylu rustykalnym. Moim zdaniem powinno pasować do minimalistycznie wykończonej sypialni - byłoby w niej punktem centralnym, skupiającym uwagę.

    Zostaw komentarz:


  • mareczek
    odpowiedział(a)
    ważniejszy od łóżka jest materac!

    Zostaw komentarz:


  • alicea
    odpowiedział(a)
    mi się marzyło wielkie, najpierw kupiliśmy materac 2x2,20 i chłopak skręcił stelaż ze zwykłych kantówek i jakoś przespaliśmy parę miesiecy, potem już kupiliśmy łóżeczko teraz jest pięknie, ale jednak brakuje pojemnika na pościel

    Zostaw komentarz:


  • eni
    odpowiedział(a)
    To zależy od tego czy Tobie się takie łóżko podoba, ja w sypialni mam tradycyjne łózko ze stelażem na którym dobrze się mi śpi. Natomiast jeśli chodzi o łóżka z tapicerką to w swoim domu mam tylko tego typu narożnik:

    Zostaw komentarz:


  • Minoru77
    odpowiedział(a)
    Jednym podobają się takie łóżka, a komuś zupełnie inne. Decyzja musi zostać podjęta przez Ciebie.

    Zostaw komentarz:


  • kika75
    rozpoczął temat Wybór łóżka

    Wybór łóżka

    Jak w temacie - szukam jakiegoś dobrego łóżka do sypialni... Jakieś są np. tutaj. Co myślicie o tej ofercie?
Pracuję...
X