Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Obsługa prawna z Warszawy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Obsługa prawna z Warszawy

    Hejka wszystkim.

    Znacie jakąś dobrą kancelarię prawną działającą na terenie Warszawy? Czy np. ta byłaby według Was warta uwagi?

  • #2
    Wydaje mi się, że tak. Co się stało?

    Komentarz


    • #3
      Sam mam znajomego prawnika zawsze korzystam z jego pomocy, jak nie ma czasu się spotkać to umawiamy się na wiadomość e-mail

      Komentarz


      • #4
        Czasami są sytuacje, że można obejść się bez pomocy prawnika.
        Na stronie są przydatne wzory umów opracowane przez prawników.
        Tam również szczegółowe opisy do każdej z umów napisane językiem dla ludzi, a nie dla prawników.

        Komentarz


        • #5
          prawo to akurat taka dziedzina, której nie powinniśmy traktować w ten sposób, lepiej powierzyć to osobom, które się na tym znają. Ja korzystam z usług kancelarii adwokackiej z Krakowa bo mają korzystniejszą ofertę niż w Warszawie, a wszystko złatwiamy przez internet i telefonicznie. to wygodne rozwiązanie, oczywiscie w ważnych sprawach spotkyamy się w ich kancelarii w Krakowie.

          Komentarz


          • #6
            prawo

            Gdybyście chcieli na własną rękę poszerzyć swoją wiedzę z zakresu prawa to radzę Wam zapoznać się z ofertą szkoleń, warsztatów i konferencji most wanted.... organizują szkolenia z zakresu prawa pracy, budowlanego, podatków itp. Będzie to z pewnością cenna dawka praktycznej wiedzy dla osób złaknionych informacji w tych dziedzinach.

            Komentarz


            • #7
              Z Warszawy niestety nikogo nie polecę. Prowadzę firmę we Wrocławiu i tam korzystałem kilka razy, przy różnych tematach, z Możecie sprawdzić ich stronę jeśli szukacie pomocy prawnej we Wrocławiu.

              Komentarz


              • #8
                Jeżeli szukacie profesjonalnych porad prawnych lub po prostu macie coś do załatwienia to gorąco polecam tą stronę . Zajmują się oni profesjonalnie danym tematem i możecie liczyć na porządną robotę. Mój ojciec korzystał z ich usług pół roku temu i był bardzo zadowolony.

                Komentarz


                • #9
                  Jeśli szukacie prawnika który pomoże wam w sprawach firmowych to Kancelaria Ożóg Tomczykowski ,będzie świetna . Sama z nimi współpracuję i już niejednokrotnie bardzo mi pomogli.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X