Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe opony

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • 33aro33
    odpowiedział(a)
    A według mnie samochód jest ważniejszy, jednakże zdania są podzielone

    Zostaw komentarz:


  • zabek66
    odpowiedział(a)
    Zgadzam się, opony to mega ważny element samochodu. Ja zawsze dbam żeby na czas wymieniać opony, kontroluje bieżnik itd. Myślę, że na oponach nie ma co oszczędzać, lepiej dołożyć trochę kasy i kupić solidne. Ja od dłuższego czasu korzystam z opon Continental Ani razu mnie nie zawiodły, chyba najlepsze opony dostępne na rynku.

    Zostaw komentarz:


  • porky
    odpowiedział(a)
    Mi się udało kupić niedrogo komplet bardzo dobrych, nowych opon na Arena.pl. Nie wiem w jakim przedziale cenowym chcesz kupić opony ale na pewno możesz rzucić okiem czy na arenie są akurat jakieś dobre promocje.

    Zostaw komentarz:


  • karol443
    odpowiedział(a)
    Teraz za dobre opony trzeba zapłacić bardzo dużo pieniedzy. Wiem to bo sprawdzałem ostatni oceny na allegro.

    __________________________________________________ _________________________________________

    Zostaw komentarz:


  • maksymilianpp
    rozpoczął temat Nowe opony

    Nowe opony

    Samochód samochodem, ale według mnie najważniejsze w aucie są opony! W końcu cały czas je eksploatujemy i chcemy być jak najbezpieczniejsi na drodze. W tym roku więc zakupiłem nowe opony do których nie byłem z początku przekonany, ale po paru jazdach, stwierdziłem że był to strzał w dziesiątkę, prowadzenie stało się o wiele przyjemniejsze a do tego auto ma skróconą drogę hamowania. Szybko się do tego przyzwyczaiłem i mam zamiar w tym roku kupić następne opony do mojego nowego auta służbowego! Jakich opon wy używacie?
Pracuję...
X