Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oszczędne ogrzewanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • monimm82
    odpowiedział(a)
    Jak poszukacie w necie to znajdziecie duzo sposobów na oszczedzanie na ogrzewaniu. Ja skorzystałam z audytu energetycznego, zrobiła go dla mnie firma , jest to jeden z lepszych sposobów na zaczęcie oszczędzania

    Zostaw komentarz:


  • madziar
    odpowiedział(a)
    jest parę sposobów na oszczędności. Ekogroszek jest wydajny ale tak jak wyżej wspomniano brudny, nowy kocioł wydajny będzie dawał oszczędności ale najpierw trzeba zainwestować. Np ja kupiłem kocioł 5 klasy z dofinansowania w i widzę różnicę w ogrzewaniu ( ale ta inwestycja musi się zwrócić)

    Zostaw komentarz:


  • Yazda
    odpowiedział(a)
    Oszczędne ogrzewanie może nam zapewnić np. konstrukcja taka jak . Warto ją rozważyć, jeżeli chcemy obniżyć wydatki z tego tytułu. Decydując się na produkt polskiego producenta mamy pewność, że posłuży nam wiele lat. Długa i bezawaryjna praca takiego pieca to jedna z jego kluczowych zalet.

    Zostaw komentarz:


  • Małgorzata8
    odpowiedział(a)
    Naczytałam się, ze trzymają dłużnej ciepło i dzięki temu mozna sporo zaoszczędzić na ogrzewaniu

    Zostaw komentarz:


  • brzoskwinia
    odpowiedział(a)
    U mnie jest centralne i nie narzekam. Nie zdarzyło mi się jeszcze, bym za ogrzewanie płaciła krocie.

    Zostaw komentarz:


  • drozdz21
    odpowiedział(a)
    Na szczęście mam tyle pieniędzy, że nie muszę oszczędzać. Nie to że się przechwalam, ale dobrze mieć taki komfort.

    Zostaw komentarz:


  • piotrek26
    odpowiedział(a)
    Rekuperacja, to raczej jak masz w domu np. piec, lub taki kominek A to, czy wychodzi taniej, to zależy od wielkości domu oraz materiałów do palenia.

    Zostaw komentarz:


  • plomba
    odpowiedział(a)
    Ja na szczęście mam centralne miejskie. Jak oszczędzam? Przykręcam.

    Zostaw komentarz:


  • kominiarz
    odpowiedział(a)
    Witam ja polecam ekogroszek oszczędne ale brudne niestety

    Zostaw komentarz:


  • Zakira
    rozpoczął temat Oszczędne ogrzewanie

    Oszczędne ogrzewanie

    Proszę państwa, mam pytanie o ogrzewanie w Waszych domach. Jak na nim oszczędzacie? Korzystacie z takich systemów rekuperacji ?
Pracuję...
X